Rayman Legends یک بازی پلتفرم توسط Ubisoft Montpellier است که توسط Ubisoft منتشر شده است. این پنجم عنوان اصلی در سری Rayman و دنباله مستقیم به Rayman Origins 2011 است. این در یک تریلر نشت شده که در تاریخ ۲۷ آپریل ۲۰۱۲ در اینترنت ظاهر شد، منتشر شد. در اصل به عنوان یک انحصار Wii U اعلام شد، این بازی برای مایکروسافت ویندوز، پلیاستیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ در تاریخ ۲۹ اوت ۲۰۱۳ در استرالیا، ۳۰ اوت ۲۰۱۳ در اروپا و ۳ سپتامبر ۲۰۱۳ در آمریکای شمالی با نسخه پلی استیشن ویتا در استرالیا به تاریخ ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۳ و در اروپا تا ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۳ به تاخیر افتاده است. همچنین در تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۱۳ در ژاپن منتشر خواهد شد، به عنوان یک انحصاری Wii U منتشر شده توسط نینتندو . حالت چالش رایگان در Wii U eShop در تاریخ ۲۵ آوریل ۲۰۱۳ منتشر شد. 

  دانلود ترینر Rayman Legends

  Rayman، Barbara، Globox، و Teensies از طریق یک جنگل مسحور در حال غرق شدن هستند که کشف یک چادر مرموز پر از مجموعه ای از نقاشی های فریبنده می کنند. همانطور که آنها دقیق تر نگاه می کنند، متوجه می شوند که هر تصویر به نظر می رسد داستان یک دنیای افسانه ای را بگوید. در حالی که تمرکز بر روی یک نقاشی که یک سرزمین قرون وسطایی را نشان می دهد، آنها به طور ناگهانی به نقاشی وارد می شوند و وارد جهان می شوند و ماجراجویی شروع می شود. باند باید اجرا شود، پرش و مبارزه با راه خود را از طریق هر جهان برای نجات روز و کشف اسرار هر نقاشی افسانه ای.

  دانلود ترینر Rayman Le

  ترینر Battlefield V همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Rayman Legends، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Health نامحدود، X10 Lumen، Freeze Timer، بلیط های نامحدود خوش شانس. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2.103716 از بازی Rayman Legends است.

  جهت دانلود ترینر Rayman Legends از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر