دانلود ترینر Rebel Inc: Escalation

  دانلود ترینر Rebel Inc: Escalation : یک شبیه‌سازی استراتژیک منحصر به فرد و نظامی، از سازنده اولویت‌های نظامی و نظامی و نظامی رقابت می‌کند و با یک شورش مرگبار سر و کار دارد تا یک کشور جنگ‌زده را تثبیت کند. از خالق “Inc Plague”، تکامل استراتژیک / نظامی منحصر به فرد و عمیقا درگیر یک شبیه‌سازی استراتژیک نظامی / نظامی است. در شرکت شورشی: تشدید، جنگ “بیش از حد” است – اما همه ما می‌دانیم که این موضوع هیچ معنایی ندارد. شما برای برقراری ثبات در یک کشور جنگ‌زده باید اولویت‌های نظامی و نظامی رقیب را متعادل کنید تا قلب و ذهن مردم را جلب کنید، در حالی که یک شورش مرگبار را از چنگ گرفتن قدرت متوقف کنید!

  دانلود ترینر Rebel Inc: Escalation

  این شرکت با بیش از ۱۳۰ میلیون بازیکن، به دنبال حمله بزرگ جهانی با بیش از ۱۳۰ میلیون بازیکن، یک چالش استراتژیک و استراتژیک اله‌ام گرفته از پیچیدگی‌های و عواقب مبارزه با شورش مدرن ارائه می‌دهد. این موضوع مورد تحسین کارشناسان توسعه بین‌المللی قرار گرفته‌است و حتی در یک کنفرانس بین‌المللی صلح نیز مورد توجه قرار گرفته‌است. شرکت شورشی: تشدید ترکیب اصلی و تحسین برانگیزی است که به شدت مورد توجه قرار گرفته‌است، ویژگی‌های جدید، موسیقی پیشرفته، و گرافیک ۳ بعدی را برای کامپیوترهای شخصی بهبود بخشیده‌است.

  دانلود ترینر Rebel Inc: Escalation

  مربی شرکت Rebel: تشدید، شما می‌توانید از آن برای فعال کردن این کده‌ای Cheat ضروری استفاده کنید: ویرایش وجوه، ویرایش تورم، ویرایش تورم، ویرایش Reputation، ویرایش neutrals، ویرایش Hostiles، Fund Multiplier، تنظیم سرعت بازی. نکته: این ابزار cheat برای نسخه اصلی v۱. ۰ (دسترسی اولیه)شرکت شورشی game: تشدید.

  یادداشت‌ها
  همه گزینه‌های ویرایش زمانی که مقادیر آن‌ها هر ماه به روز می‌شوند، تاثیر می‌پذیرند.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر