تنظیم ۵۰ سال پس از رویدادهای کوهنوردی فرقه اصلی سرخ، فرماندهی سرخ: چریکی به بازیکنان اجازه می دهد تا نقش جنگجوی شورشی را با جنبش تازه فتح Red Faction به عنوان مبارزه برای آزادی از نیروی دفاعی زمین سرکوب کنند. فدراسیون سرخ: چرچیل مجددا محدودیت های بازی های مبتنی بر تخریب را با مبارزه با چالش های بزرگی باز، سرعت گریز از نوع چریکی و تخریب مبتنی بر فیزیک واقعی دوباره تعریف می کند.

  دانلود ترینر Red Faction Guerrilla

  جنگ جهاني جنگ جهاني باز – شما تصميم مي گيريد که چه زماني، کجا و چطور به جنگ برود. استفاده از تاکتیک های چریکی، سلاح های بداهه دار و وسایل نقلیه اصلاح شده برای هدایت حملات شورشیان به اهداف EDF. حملات را براساس سبک گیم پلی خود انجام دهید، در هر جهتی که انتخاب میکنید، مأموریتان را انجام دهید یا در فعالیتهای مخرب شرکت کنید تا بتوانید اداره امور مریخ را تضعیف کنید. Destruction Strategic – از تخریب به نفع تاکتیکی خود استفاده کنید، زمین های کمین یا انفجارهای واکنش زنجیره ای را برای حمله به پایگاه های دشمن و دائمی محیط بازی تغییر دهید. اهرم تخریب مبتنی بر فیزیک به طور کامل پویا برای بداهه نوازی در هوا: سوراخ های سوراخ در یک دیوار یا کف را برای تنظیم یک کمین یا فرار، از راه پله ای برای جلوگیری از تعقیب و یا رانندگی وسایل نقلیه از طریق دیوارهای منفجر. گیم پلی توسعه و پیشرفت – مسیر خود را از طریق چشم انداز در حال تغییر خود را به عنوان تاکتیک های مبارزه خود را بهبود می بخشد – مخلوط سبک های گیم پلی، وسایل نقلیه، سلاح و مواد منفجره برای شکست EDF. تنظیم حماسی علمی-تخیلی – چشم انداز عظیم و غیرمعمول مریخی را از ناحیه ماین کنار گذاشته شده از پارکر تا سرزمینی پایتخت EOS از Eos کاوش کنید؛ سپس از طریق محیط های کاملا بازدارنده در محیط باز با نیروهای EDF، فرماندهان مبارزۀ مقاومت جنبش مقاومت و مهاجران متخاصم که در آتش متقابل گرفتار شده اند، پاره می شوند. مبارزه چند نفره – هیچ جایی برای پنهان کردن نیست که شما مهارت های جنگی چریکی خود را به آزمایش در انواع مختلفی از حالت های مخرب چند نفره بسیار مخرب تبدیل کنید.

  دانلود ترینر Red Faction Guerrilla

  ترینر Red Faction Guerrilla همراه با گزینه های تقلب

  ترینر Prey همراه با گزینه های تقلبمربی برای بازی Faction Red: Guerrilla Re-Mars-tered، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: نامحدود سلامت، مهمات نامحدود، بدون بارگذاری مجدد، بمب های نامحدود، بدون آسیب خودرو، هشدار Reset، ۱٫۰۰۰ قطعه، بدون بیش از حد ، نه سوخت جت پک. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v4514 (Steam) بازی Faction Red: Guerrilla Re-Mars-tered است.

  جهت دانلود ترینر  Red Faction Guerrilla از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر