رهایی دهنده یک رقیب شدید است که در آن شما می توانید از طریق دشمنان، با استفاده از مشت، چکش، اسلحه آتش و حتی محیط، از طریق دشمن پانچ کنید، هک کنید و انفجار دهید. این ژانر را از طریق گلو از بین می برد و در سال ۲۰۱۷ به سبک وحشیانه آن را با اضافه کردن یک سیستم مبارزه با نفوذ عمیق و انواع مختلفی از کشتن می کشد. رهایی دهنده برای کسانی که عاشق شبیه ساز هستند و برای منتقد مدرن در این ژانر منتظر هستند! به عنوان واسیلی، یک کارآگاه نخبه که یک بار برای یکی از بزرگترین تولید کنندگان سلاح های سایبری در جهان کار کرده، بازی کنید. به طور رسمی در امنیت کار می کردید، شما به نفوذ، ترور، اخاذی و حتی شکنجه متهم شدید. هنگامی که سرانجام شرکت تصمیم گرفت شما را به یکی از سربازان سایبورگ تبدیل کند، شما به سرعت می توانید به یک صومعه منزوی عمیق در کوه های برفی فرار کنید. برای ۲۰ سال سعی کردید که صلح و هماهنگی را در میان راهبان همسایه خود پیدا کنید، اما شما همواره از سوی گذشته قاتلان خود به دنبال یافتن آنها هستید. در حال حاضر پس از این همه سال، شرکت در نهایت بسته شدن در محل شما قرار دارد و با انجام این کار آنها آخرین ضربه ای را که برای رستگاری داشتید به شما داده اند.

  دانلود ترینر Redeemer

  به عنوان واسیلی، یک کارآگاه نخبه که یک بار برای یکی از بزرگترین شرکتهای صنایع نساجی در جهان کار کرده، بازی کنید. به طور رسمی در امنیت کار می کردید، شما به نفوذ، ترور، اخاذی و حتی شکنجه متهم شدید. هنگامی که در نهایت شرکت تصمیم گرفت از شر شما خلاص شود، شما به سرعت می توانید به یک صومعه منزوی عمیق در کوه های برفی فرار کنید. برای ۲۰ سال سعی کردید آرامش و هماهنگی خود را با همسایگان راهبان خود پیدا کنید، اما شما همواره از طریق گذشته قاتلان خود به دنبال یافتن آنها هستید. در حال حاضر پس از این همه سال، شرکت در نهایت بسته شدن در محل شما قرار دارد و با انجام این کار آنها آخرین ضربه ای را که برای رستگاری داشتید به شما داده اند.

  دانلود ترینر Redeemer

  ترینر Redeemer همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Redeemer، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: بهداشت نامتناهی، سلاح بی نهایت Duravility، غواصی Infinite، فوق العاده سرعت، حرکت آهسته، یک ضربه کشتن. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۱) بازی Receiver است.

  جهت دانلود ترینر  Redeemer از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر