شما از Hope، یک زن که در داخل یک دولت توتالیتر مرموز به دام افتاده، تماس می گیرید. هک کردن به یک شبکه نظارت دقیق، شما امید را از طریق یک وب خطر و فریب در سراسر پنج قسمت هیجان هدایت می کنید. Republique Remastered یک بازی اکشن و هیجان انگیز است که به بررسی خطرات ناشی از نظارت دولتی می پردازد که توسط سربازان صنعت (Metal Gear Solid 4، Halo 4، FEAR، Black & White 2، SOCOM) توسعه داده شده است و به طور کامل در Unity 5 شناخته شده است. در عصر اینترنت. این Unity5 بازی است، اما به نظر می رسد آنها از برخی از میان افزار استفاده می کنند که هنوز از لینوکس پشتیبانی نمی کند. به یاد داشته باشید افرادی که دکمه جادویی برای انتشار در لینوکس تنها مهم است اگر تمام پلاگین ها و چیزهای اضافی پشتیبانی از لینوکس نیز بیش از حد. امیدوارم در زمانی که middleware بیشتر درباره لینوکس مراقبت می کند، اما این بازی ها است که آن را فشار می دهد، بنابراین ما نیاز به توسعه دهندگان بیشتری برای فشار برای آن.

  دانلود ترینر Republique Remastered

  République Camouflaj یک تجربه ی منحصر به فرد، منتقدانه تحسین برانگیز بود که من متاسفانه هرگز تجربه نکردم، زیرا آیفون من بعد از انتشار آن، درگذشت. مردم آن را بسیار کم تحسین کرده اند و من منتظر یک زمان هستم که در نهایت شانس آن را تجربه خواهم کرد. République Remastered بیش از یک نسخه HD از تلفن همراه است. این اولین بازی تجاری است که از موتور Unity 5 استفاده می کند. این نخستین مصرف کننده به یک بازی کامل ساخته شده در موتور خواهد بود. خوشبختانه، به نظر می رسد که از این موتور به خوبی استفاده می شود، با استفاده از همه انواع اثرات نورپردازی عالی. تقریبا غیرممکن است بگویم که بازی تا به حال بازی iOS تنها با نگاه کردن به آن بود. همچنین دارای استعدادهای صوتی جنیفر هیل و دیوید هایتر، به ویژه برای بازگرداندن گرافیک است.

  دانلود ترینر Republique Remastered

  ترینر Redeemer همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Republique Remastered، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: باز کردن درب، قدرت باتری بی نهایت، مخفی / نامرئی. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (Steam) بازی Republique Remastered است.

  جهت دانلود ترینر  Republique Remastered  از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر