Resident Evil 2 یک بازی ترسناک بقا است که توسط Capcom منتشر شده است. بازسازی بازی ۱۹۹۸ Resident Evil 2، بازیکنان کنترل لوییس S. کندی، مدرس پلیس تازه کار، و دانشجوی کالج کلر ردفیلد را در تلاش برای فرار از شهر راکون در آخرالزمان زامبی می کنند. Resident Evil 2 در سال ۱۹۹۸ منتشر شد و بیش از ۴،۹۶۰،۰۰۰ نسخه فروخته است. این اقدام درمورد لئو کندی، دانشجوی تازه کار و دانشجوی کالج کلر ردفیلد، مبارزه می کند تا از یک ویروس شایع در ویروس Raccoon City بگذرد. نسخه اصلی سال ۱۹۹۸ به عنوان یک شاهکار بازی شناخته شد و رزیدنت ایول را به فرهنگ پاپ و سرگرمی که امروز می دانید را تحریک می کند.


  رزیدنت ایول ۲ مربی (۲۰۱۹)

  Resident Evil 2، که در سال ۱۹۹۸ منتشر شد، یکی از بازیهای برجسته ترین بازی تمام وقت است که به طور کامل برای کنسول نسل بعدی بازمی گردد. شما برای مبارزات انتخاباتی هر دو لئون کندی و کلر ردفیلد، با استفاده از یک نمای کلی شخص جدید ۳ بعدی، به عنوان مناطق ناشناخته زامبی راکون سیتی را کشف کرده اید، که اکنون با استفاده از موتور RE Engine اختصاصی Capcom به طور مجدد ساخته شده است. پازل های جدید، داستان ها و حوزه ها به معنی طرفداران جدید و چالش هستند و به دنبال آنها شگفت زده می شوند!

  رزیدنت ایول ۲ Walkthrough

  دانلود ترینر Resident Evil 2 :
  مربی بازی Resident Evil 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo، No Reload، Infinite Ribbons، Super Speed، Slow Motion، One Hit Kill. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Resident Evil 2 است.

   

  جهت دانلود ترینر Resident Evil 2 از باکس دانلود زیر استفاده کنید

  راهنما

  جهت استفاده از ترینر ها باید اول فایل ها رو دانلود کنید به سلیقه هر کدوم رو دوست دارید دانلود کنید و بعد از دانلود از زیپ خارج کنید و اول برنامه هایی که داخل زیپ ها هستن و خارج شدن رو اجرا کنید و بعد از اجرای برنامه بعد گیم را اجرا کنید و سعی کنید با استفاده از راست کلیک کردن روی ترینر Run as administrator را کلیک کنید و بعد از آوردن پیغام بله و خیر (yes no ) گزینه بله یا (yes) رو بزنید و برنامه اجرا می شود و بعد گیم را اجرا کنید و از ترینر هایی که قرار دادیم استفاده کنید و لذت بازی نامحدود رو ببرید .

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر