Resident Evil 6 که به نام Biohazard 6 در ژاپن شناخته می شود، یک بازی ویدیویی تیرانداز اکشن ماجراجویی و شخص ثالث و قسمت نهم در سری Resident Evil است که توسط Capcom طراحی و منتشر شده است. Capcom سبک ژانر را به عنوان “وحشت دراماتیک” تعریف می کند، با این وجود اختلاف نظر میان داوران وجود دارد آیا این قسط متعلق به سبک وحشت زنده ماندن است؟ این نسخه برای پلیاستیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۱۲ منتشر شد. نسخه ویندوز مایکروسافت در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۱۳ منتشر شد. داستان از دیدگاه کریس ردفیلد، عضو سابق و بنیانگذار BSAA که توسط یک جیک مولر، پسر غیرقانونی آلبرت وسکر و معاون شری بیروکین و آدا وانگ، یک عامل مستقل که برای حملات زیست تروریستی توسط Neo- چتر آنها همه باید در برابر حملات گسترده زیست تروریستی با ویروس جدید C توسعه یافته در شهرها در سراسر جهان مقابله کنند. توسعه مفهومی در سال ۲۰۰۹ آغاز شد، با توسعه کامل آغاز سال بعد در زیر هیرووکی Kobayashi، که تولید رزیدنت ایول ۴، و در نهایت رشد بزرگترین کارکنان تا کنون به کار بر روی بازی Resident Evil. بازی با هر دو واکنش منفی به مشکلات کنترل با نسخه ی نمایشی مواجه شد و به طور کلی بررسی های مخلوط را برای تغییر شدید در تمرکز گیم پلی برای بازی اصلی مواجه بود، که نقطه ای از ستایش و نقد برای نقاط مختلف بازبینی بود.

  دانلود ترینر Resident Evil 6

  Resident Evil 6 به بازیکنان اجازه می دهد تا بین سه سناریو با داستان های متصل شده، هر کدام با طراحی متفاوت طراحی خود را انتخاب کنند. هر سناریو یکی از سه قهرمان اصلی را دنبال می کند – لئون کندی کندی، کریس ردفیلد و جیک مولر. شخصیت های بازیکن از هر سناریو، شرکای خود را دارند که توسط کامپیوتر هوش مصنوعی یا یک بازیکن انسانی از طریق چند نفره محلی یا آنلاین کنترل می شوند. در هنگام بازی در یک بازیکن، بازیکن میتواند به هر بازیکن دیگری اجازه دهد تا در هر زمان به صورت آنلاین پیوست و در حال حاضر موجودیها جدا از هم هستند. سناریوی چهارم بعد از اینکه بازیکن سه بازی دیگر را به پایان رسانده است، در آن بازیکن آدا وانگ (بدون شریک) را کنترل می کند. این بازی همچنین حالت Mercenaries را نشان می دهد، جایی که بازیکنان با انبوهی از دشمنان مبارزه می کنند و حالت Agent Hunt که اجازه می دهد بازیکنان کنترل دشمنان تصادفی در بازی های دیگران را کنترل کنند. بازیکنان می توانند به سرعت سریع و تغییر سلاح در زمان واقعی را انتخاب کنند. بازیکنان همچنین قادر به حرکت در حالی که هدف قرار دادن سلاح گرم خود را دارند. یک ویژگی جدید در قالب قرصی است که در آن بازیکنان می توانند سلامت را با فشار یک دکمه بهبود دهند. قرص های بیشتری را می توان با قرار دادن گیاهان تولید کرد. با پیدا کردن گیاهان مختلف و صرفه جویی در آنها قبل از تبدیل، قرص های بیشتری را می توان از آنها بدست آورد. اگر یک بازیکن از سلامت خارج شود، این بازیکن زمان کوتاهی برای تلاش و دفاع از خود دارد، در حالی که شریک زندگی خود تلاش می کند تا آنها را احیا کند. اگر هر یک از بازیکنان کشته شود، بازی در آخرین نقطه بازنگری باز می شود. این بازی دارای چندین دشمن اصلی است، از جمله زامبی ها و J’avo معرفی شده است. برخلاف زامبی ها، J’avo قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر برای برنامه ریزی حمله، استفاده از سلاح و خودشان هستند. بعضی از دشمنان وقتی که کشته می شوند، امتیازات مهارت را از دست می دهند، که می توانند برداشته شوند و به ارتقاء برسند، مانند افزایش اثربخشی سلاح و قطره های ویژه مهمات. بازیکنان می توانند سه مورد از این ارتقاء را که برای همه کمپین ها اعمال می شود، تجهیز کنند. حوادث قطعه ای وجود دارد که نیاز به رویکردهای مختلفی دارد، مانند تیراندازی در زامبی ها، خزنده از طریق درب و تلاش برای قرار دادن کلید در وسیله نقلیه.

  دانلود ترینر Resident Evil 6

  ترینر Resident Evil 6 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Resident Evil 6، شما می توانید از آن برای فعال کردن این بازی های ضروری استفاده کنید: ابزار مبادله مدل، اصلاح کننده موجودی، بازوی قفل افقی، تقلب مهمات کامل، اصلاح دست ثابت شده، اصلاح کننده دوربین، مربی دشمن (برای اندازه های تصادفی، سرعت تصادفی، ویرایشگر سلامت و تلپورتانس)، تایمر مزدور تقلب، teleporter، نمایش دوربین اول شخص و بسیاری از گزینه های دیگر.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای بازی اصلی Resident Evil 6 (Biohazard 6) v1.6 (v1.0-1.0.6.165) است.

  جهت دانلود ترینر Resident Evil 6 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر