Resident Evil 7: Biohazard بازی ویدیویی وحشت بقا است که توسط Capcom منتشر شده است. این بازی برای مایکروسافت ویندوز، پلیاستیشن ۴ و ایکس باکس یکی شد، نسخه پلیاستیشن ۴ با پشتیبانی از هدست پلی استیشن VR پشتیبانی می کرد. این ورودی بیست و هفتم به سری Resident Evil و اولین قسمت سری اصلی است که از منظر اول شخص بازی می شود. در ژانویه ۲۰۱۷ در سراسر جهان منتشر شد. Resident Evil 7 در نمایشگاه سونی در E3 2016 اعلام شد. بعدا در همان روز، یک بازی تیزر با عنوان Resident Evil 7 Teaser: The Beginning Hour به فروشگاه PlayStation Store منتشر شد که نشان داد که تیم توسعه یافته گرفته شده. این بازی در سال ۲۰۱۷، تقریبا ۴ سال پس از وقایع Resident Evil 6 در شهر داولوی، لوئیزیانا ساخته شده است. این شخصیت جدید به نام اتان وینترز، یک غیر نظامی است که مهارت های رزمی کمتری نسبت به اکثر شخصیت های قبلی Resident Evil ارائه می دهد. اتان در حال جستجو برای همسر گمشده خود، میا، که او را به خانه عمارت کاخ سفید، خانه خانواده بیکر منتقل می کند. این بازی با Ethan سفر به لوئیزیانا پس از دریافت درخواست از میا برای پیدا کردن او وجود دارد، با وجود این واقعیت است که میا از دست رفته از بین رفته بود سه سال پیش و به نظر می رسید مرده است. هنگامی که اتان می رسد، او یک خانه روستایی به ظاهر رها می شود که میا در زیرزمین زندانی است. میا او را هشدار میدهد که قبل از اینکه “بابا” آنها را پیدا کند، باید فرار کنند. اتان پس از دریافت یک تماس تلفنی از یک زن به نام زو، که به او می گوید که یک مسیر فرار از طریق اتاق زیر شیروانی وجود دارد.

  دانلود ترینر Resident Evil 7: Biohazard

  با این حال، به عنوان اتان و میا راه خود را در آنجا وجود دارد، میا ناگهان می رود berserk و شروع به حمله به اتان، و مجبور او را به او در دفاع از خود را بکشند. او سپس توسط جک بیکر، پدرخوانده خانواده بیکر، دستگیر شد. پس از آن بیدار شد تا خود را اسیر کند و در شرکت خانواده بیکر که شامل جک، همسر مارگوریت، پسرش لوکاس و سالمندان بی نام است زن در صندلی چرخدار بیکرز تلاش می کند نیرو را غذا بخورد و او را شکنجه می کند تا اینکه با تماس تلفنی پریشان شود. اتان موفق به آزاد شدن از اوراق قرضه خود می شود و تلاش می کند راهی برای فرار از عمارت نانوایی ها پیدا کند. در طول این مدت، او دوره ای از مشاوره های مفید Zoe دریافت می کند، که خودش را نشان می دهد که دختر جک است. هنگامی که یک افسر پلیس برای بررسی عمارت می آید، اتان تلاش می کند تا به وی درباره نانواقعی هشدار دهد، اما این افسر از ادعاهایش شکایت دارد و توسط جک کشته شده است. اتان موفق به کشتن جک در پاسخ می شود، اما به سرعت متوجه می شود که جک و سایر نانوایی ها دارای توانایی های احیا کننده قدرتمند هستند و به آنها اجازه می دهد تا زخم های طبیعی را درمان کنند. اتان نیز باید از موجودات هیولایی که نانوایی ها از افراد دیگری که آنها ربوده شده است، اجتناب کنند. در نهایت، اتان دومین مرحله نبرد را با جک می گیرد، او را دوباره کشتن می کند و کلیدی را که برای فرار از عمارت لازم است به دست می آورد.

  رزیدنت ایول ۷: پیاده سازی Biohazard

  ترینر Resident Evil 7: Biohazard همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Resident Evil 7: Biohazard، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Mineweave، No Reloads، Items Infinite، Show Interactables / Collectables، Super Speed، Slow Motion، One Hit Kill. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (20190128) بازی Resident Evil 7: Biohazard است.

  جهت دانلود ترینر  Resident Evil 7: Biohazard از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر