Resident Evil: Operation Raccoon City، که در ژاپن به عنوان Biohazard شناخته می شود: Operation Raccoon City یک بازی ویدیویی تیرانداز سوم برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ است که توسط Slant Six Games و Capcom توسعه یافته است. این در ۲۰ مارس ۲۰۱۲ در آمریکای شمالی، ۲۲ مارس ۲۰۱۲ در استرالیا، ۲۳ مارس ۲۰۱۲ در اروپا و ۲۶ آوریل ۲۰۱۲ در ژاپن منتشر شد.

  دانلود ترینر Resident Evil: Operation Raccoon City

  این بخشی از سری Resident Evil است که در همان زمان Resident Evil 2 و Resident Evil 3: Nemesis قرار گرفته و دارای شخصیت های این دو بازی است، هرچند این سناریو فرضی غیر کانونی است. این بازی به دنبال یک گروه مزدوران شبه نظامی نخبه برای شرکت چتر در طول زامبی در شهر راکون است. این بازی با یک پذیرش انتقادی مخلوط و اغلب منفی ملاقات کرد. این موفقیت تجاری بود، فروش بیش از ۲ میلیون واحد.

  دانلود ترینر Resident Evil: Operation Raccoon City

  ترینر Resident Evil: Operation Raccoon City همراه با گزینه های تقلب

  Resident Evil: Operation Raccoon City یک تیرانداز مستقل مبتنی بر شخصیت واقعی واقع در جهان تاریک و ناخوشایند Resident Evil و یک تفسیر مجدد از وقایع نمایش داده شده در Resident Evil 2 و Resident Evil 3 را ارائه می دهد. زامبی ها و سلاح های بیولوژیکی (BOW) اضافه کردن به مخلوط به عنوان بازیکنان نه تنها در مقابل یک تیم مخالف رقابت، بلکه با این سوم عنصر غیر قابل پیش بینی، ایجاد یک سبک جدید از گیم پلی و شکستن قرارداد از تیراندازان مبتنی بر تیم های سنتی است. این در سپتامبر سال ۱۹۹۸ است و مراکز عملیاتی بار دیگر بر روی شهر راکون ناخوشایند و عواقب وحشتناکی از شیوع مرگبار ویروس ترومبوز از تپه چتر استفاده می شود. با استفاده از پوشش مورد نیاز، چتر تیم یک نخبه را به شهر راکون شهر سفارش می دهد تا تمامی شواهد مربوط به شیوع آن را نابود کند و هر گونه بازماندگان را از بین ببرد. با شنیدن این طرح، دولت ایالات متحده نیروهای ویژه خود را به رسمیت می شناسد تا شواهدی را که علت عفونت ویروسی و اقدامات چتر را در بر دارد، شناسایی کند. بازیکنان نقش یک سرباز سرویس امنیتی چتر (U.S.S.) را بازی می کنند، تنها به تنهایی و یا در چهار بازی همکاری در مبارزه علیه تمام نیروهای مخالف در بازی در راکون شهر رقابت می کنند.

  جهت دانلود ترینر  Resident Evil: Operation Raccoon City از باکس های دانلود استفاده کنید

   

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر