Resident Evil Revelations به صورت کامل با تصاویر با کیفیت بالا HD، اثرات روشنایی افزایش یافته و تجربه صدای فراگیر، دوباره تعریف شده است. این آخرین نسخه از Revelations Evil Release همچنین محتوای اضافی شامل دشمن جدید وحشتناک، حالت دشواری اضافی، ادغام با residentevil.net و بهبود حالت Raid را ارائه می دهد.

  دانلود ترینر Resident Evil Revelations

  “Resident Evil: Revelations” یک نوع جدیدی از داستان را ارائه می دهد که بر قهرمانان معروف مانند جیل والنتین یا کریس ردفیلد، و همچنین در مجموعه ای از شخصیت های ثانویه تمرکز می کند و نه به یک سازمان بیوتروری شناخته شده به نام Veltro. تروریست ها گروهی از هیولاها را به یک شهر جزیره Terragrigia فرستادند و مقامات دولتی را مجبور کردند که محل را از فضا بسوزانند. همانطور که می توانید تصور کنید دقیقا تهدید را خنثی نکردید و اکنون BSAA باید بقایای Veltro و هیولاها را بررسی کند. در حالی که این عمل در مکان های مختلف صورت می گیرد، اغلب اوقات شما در یک کشتی متخلخل Queen Zenobia قرار می گیرید که به لطف ویروس T-Abyss با زامبی ها آلوده شده است.

  آنچه در ادامه می آید، یک طرح بسیار زیبا است که بازیکنان را در کفش های شخصیت های مختلف در دوره های زمانی مختلف قرار می دهد که حداقل در ابتدا می تواند کمی گیج کننده باشد. در حالی که هنوز هم بسیار کمی از گفت و گو مشکوک وجود دارد و برخی از پیچ و تاب ها را می توان یک مایل دور دیده، آنها آن را آزار دهنده نیست و باید جانبازان از ریشه های شیک franchise را یادآوری کند.

  دانلود ترینر Resident Evil Revelations

  ترینر Resident Evil Revelations همراه با گزینه های تقلب

  با این Resident Evil – Revelations Trainer جدید شما قادر خواهید بود فورا از سلامت نامحدود، مهمات نامحدود، بدون مجوز، مواد منفجره نامحدود و گیاهان دارویی نامحدود در بازی ها استفاده کنید که بیشتر مفید خواهد بود.

  جهت دانلود ترینر  Resident Evil Revelations از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

 1. امیر حسین گفت:

  آیا به ویندوز ۱۰ میخوره

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر