RIDGE RACER ™ Driftopia، توسعه یافته توسط Bugbear Entertainment فنلاندی، استودیو سال ۲۰۱۲ عنوان Ridge Racer Unbounded، این تجربه را به عناصر ضروری رانندگی، رانش و تخریب، با تصاویری ارتقا داده شده تبدیل می کند که هر نوع گرد و غبار و زرق و برق دار را از بین می برد.

  دانلود ترینر Ridge Racer: Driftopia

  بازیکنان به علت انفجار خیابان ها و حفاری در بتن جامد برای نشان دادن کلید های حیاتی به چالش کشیده می شوند. ضرب و شتم زمان های دیگر بازیکنان برای بالا رفتن از رتبه بندی جهانی، بالا بردن اتومبیل و کسب کارت تقویت کننده برای به دست آوردن این مسابقه در طول رقابت. با بیش از ۲۰ اتومبیل و ۱۰ آهنگ در راه اندازی، بسته های روزانه کارت های تقویت کننده و کیت تعمیر، و محتوای بسیار بیشتری در بازی در دسترس است، حرکت به پایان رسیده است. RIDGE RACER Driftopia a بازی مسابقه ای رایگان است. Driftopia تجربه Ridge Racer را به عناصر ضروری رانندگی، رانندگی و تخریب تبدیل می کند. یک مسیر را انتخاب کنید، یک ماشین و سپس تقویت کننده و وارد مسابقه شوید!

  دانلود ترینر Ridge Racer: Driftopia

  ترینر Ridge Racer: Driftopia همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Ridge Racer: Driftopia، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: حداکثر سطح، Infinite Nitro، صفحه خالی. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Ridge Racer: driftopia است.

  جهت دانلود ترینر  Ridge Racer: Driftopia از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر