Rime (به سبک RiME) یک بازی ویدیویی ماجراجویانه است که توسط Tequila Works برای PlayStation 4، Xbox One، مایکروسافت ویندوز و نینتندو سوئیچ ساخته شده است. این بازی در تاریخ ۲۶ مه ۲۰۱۷ منتشر شد و بعدا برای سوئیچ منتشر خواهد شد. کار مفهومی اولیه تحت عنوان عنوان Echoes of Siren انجام شد – بازی مایکروسافت در ابتدا سبز شد اما بعدها رد شد. بودجه این بازی بعدها از سوی سونی برای انتشار در پلی استیشن ۴ به دست آمد و اولین تریلر منتشر شده در Gamescom 2013 بود. در سال ۲۰۱۶، تکیلا آثار حقوق مالکیت معنوی را مجددا گرفت.

  دانلود ترینر Rime

  Rime یک بازی ماجراجویی پازل تک نفره در مورد یک پسر جوان است که در یک جزیره مرموز پس از یک طوفان سیل ناپدید شد. بازیکنان باید از عقل خود برای کشف چالش ها و اسرار جهان گسترده ای که از زمین های ناهموار، موجودات وحشی و خرابه های خراب تمدن فراموش شده استفاده می کنند، استفاده کنند. با روایت ظریف، آثار هنری رنگارنگ و نمره قابل توجه، RiME به بازیکنان یک سفر معنادار پر از کشف ارائه می دهد. سرزمین کشف پیش از شما گسترش می یابد. کاوش در دنیای زیبای اما در عین حال ناهموار RiME، یک ماجراجویی پازل تک نفره. در RiME، شما به عنوان یک پسر جوان بازی می کنید که در یک جزیره مرموز پس از یک طوفان سیل آسا بیدار شده است. شما حیوانات وحشی، خرابه های فراموش شده و یک برج عظیم را می بینید که باعث می شود که شما نزدیک تر شوید. مسلح با عقل و اراده خود برای غلبه و راهنمایی از روباه مفید – باید جزیره مبهم را کشف کنید، به اوج برج برسید و اسرار محافظت شده را باز کنید.

  دانلود ترینر Rime

  ترینر Rime همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Rime، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health / Normal Condition، Infinity Oxygen، Speed ​​Up، Slowmotion، Mode Gravity، Store Location، Teleport. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.01 (پچ ۱ به روز رسانی ۲ ژوئن ۲۰۱۷) از بازی Rime است.

  جهت دانلود ترینر  Rime از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر