ظهور Tomb Raider یک بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویی است که توسط Crystal Dynamics ساخته شده و توسط Square Enix منتشر شده است. این عاقبت به بازی Tomb Raider در سال ۲۰۱۳ است که خود، دومین راه اندازی مجدد آن به سری های خود است. این برای Xbox One و Xbox 360 در ماه نوامبر سال ۲۰۱۵ و برای مایکروسافت ویندوز در ژانویه ۲۰۱۶ منتشر شد. این مجموعه برای انتشار PlayStation 4 در اواخر سال ۲۰۱۶ عرضه شده است.

  دانلود ترینر Rise of the Tomb Raider

  ظهور Tomb Raider یک بازی اکشن ماجراجویی شخص ثالث است که ویژگی گیم پلی مشابهی دارد در ۲۰۱۳ Tomb Raider یافت شد. بازیکنان کنترل لارا کرافت را از طریق محیط های مختلف، مبارزه با دشمنان و تکمیل بخش های پلت فرم پلتفرم، در حالی که از سلاح ها و ابزارهای دست ساز برای پیشرفت در داستان استفاده می کنند، کنترل می کنند. این بازی دارای یک سیستم دستکاری است که به بازیکنان اجازه می دهد که مواد را از جمله گیاهان و حیوانات در محدوده ی خشن محیط بازی، مانند انواع مختلف فلش (سم، کوه نوردی، آتش، نارنجک، طناب) ایجاد کنند. محیط بازی در سیستم شامل سیستم آب و هوایی است که هرکدام از شخصیت های انسان و حیوان میتوانند واکنش نشان دهند و یک چرخه شبانه روز باشند. به عنوان مثال، برای ایجاد یک کت زمستانه سخت تر لارا باید یک گرگ را شکار کند که فقط در یک زمان خاص از روز و شرایط آب و هوایی خاص ظاهر می شود. لارا می تواند شنا کند که باعث تحرک و مبارزه با تاکتیک ها خواهد شد.

  دانلود ترینر Rise of the Tomb Raider

  ترینر Rise of the Tomb Raider همراه با گزینه های تقلب

  ظهور توطئه ریدر پس از Crystal Dymanics ‘تعریف prequel / راه اندازی مجدد به حماسه لارا کرافت را دنبال می کند. لارا در حال ظهور ربای توبیخ، بیش از یک بازماندگان است، زیرا او در اولین سفر بزرگ خود به خیمه گری اعتراض می کند. تجربه لحظات اعمال شده با اکتان بالا، محیط های زیبایی خصمانه را به چالش بکشید، در مبارزه با چریک های وحشیانه ای شرکت کنید، و کشف مقبره های مرگبار شگفت انگیز در تکامل فعالیت های بقا را ببینید. در اولین ماجراجویی، لارا کرافت به یک بازماند واقعی محکوم شد، اما او دنیای عمیق تر و مخفی را دید. در حال حاضر، پس از کشف یک رمز و راز باستان، لارا باید مناطق غاصب و دور افتاده سیبری را کشف کند تا راز جاودانگی را قبل از یک سازمان بی رحمانه به نام تثلیث پیدا کند. لارا باید مهارت های ذهنی و بقا خود را داشته باشد، اتحاد ها را تشکیل دهد، و سرانجام سرنوشت خود را به عنوان Tomb Raider در نظر بگیرد.

  مربی بازی Rise of the Tomb Raider، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo / Arrow، بدون بارگذاری مجدد، فوق العاده دقت، Infinite Ressource، امتیازات مهارت بی نهایت، Super Speed، Super Jump، Speed ​​up ، گلوله زمان، آتش سریع، مترجم کامل، Teleport. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.820.0 از بازی ظهور تبهکار ریدر است.

  جهت دانلود ترینر  Rise of the Tomb Raider از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر