“ظهور تریاد” یک تیرانداز اول شخص (FPS) است که Interceptor Entertainment برای Apogee Software توسعه یافته است که در ۳۱ ژوئیه ۲۰۱۳ در Steam و GOG.com منتشر شد. در طی یک نمایش در QuakeCon 2012، توسعه دهندگان نشان دادند که این بازی یک احیای زود هنگام تریاد، که ۳D Realms به عنوان Apogee Software Ltd. در سال ۱۹۹۵ منتشر شده است.

  بازی تریاد: The Dark War یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که در سال ۱۹۹۵ توسط Apogee Software (3D Realms) منتشر شده و منتشر شده است. بازیکن می تواند یکی از پنج شخصیت مختلف را به عنوان بازی انتخاب کند، هر کدام ویژگی های منحصر به فرد مانند ارتفاع، سرعت و استقامت. بازسازی آن توسط Interceptor Entertainment طراحی شده و توسط Apogee Games در سال ۲۰۱۳ منتشر شده است.ویکیپدیا

  دانلود ترینر Rise of the Triad

  Plot همانند ROTT است: Dark War؛ یک گروه از کارشناسان خاص، که به نام H.U.N.T. شناخته می شود. (نیروی وظیفه سازمان ملل متحد در معرض خطر) به جزیره سن نیکلاس فرستاده می شود تا فعالیت های فرقه مرگبار در یک صومعه باستانی بررسی شود. قایق آنها، تنها راه بازگشت، توسط گشتزنی ها نابود شده است و تیم به زودی می آموزد که فرقه قصد دارد به طور سیستماتیک در نزدیکی لس آنجلس تخریب شود. کارکنان، که اکنون قادر به بازگرداندن از کجا آمده اند، پس از آن به راه خود را به صومعه در جزیره مبارزه با، و در نهایت توقف به فعالیت های فرقه است.

  دانلود ترینر سالم Rise of the Triad

  ترینر Rise of the Triad همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی اول شخص تیرانداز بازی The Rise Of Triad که به شما کمک می کند تا این بازی را زنده نگه دارید. این دو بازی ضروری را به ارمغان می آورد: Health Infinite، Armor Bullet Unlimited، Armor Unlimited Asbest، Ammo نامحدود. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای Steam v1.5.5 از بازی ظهور تریاد (۲۰۱۳) است.

  جهت دانلود ترینر Rise of the Triad از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر