Rise and Shine یک “تفکر و تفنگ” واقعی است که ترکیبی از عناصر تیراندازان بازی، گلوله جهنم و platformers پازل برای ایجاد یک ترکیب جدید از استراتژی و علف هرز است. سوئیچ بین افزونه های Shine برای حل پازل ها که دوباره مشخص می کنند چه گلوله ها می توانند انجام دهند. هدایت پرتابه ها را از طریق پیچ و خم های پیچیده، تجهیزات برق آسیب دیده را کشف کنید تا راه های جدیدی پیدا کنید و از میوه های ۸ بیتی پیروی کنید زیرا چرا؟ اجازه ندهید که مدل های شخصیت ناز شما را گول بزنند، صرفه جویی در Gamearth آسان نخواهد بود. برای جلوگیری از تخریب آنها آماده میشوید تا از موشکها رد شوید و از تلههای نامرئی استفاده کنید. این اتفاق میافتد که شما باید در مواجهه با آرمادها، رباتهای مرگبار، کارفرمایان عظیم، چرخهای مرگبار غول پیکر و (البته) زامبیهای مغزی سرگردان باشید. شما از طریق این در یک قطعه نیستید.

  دانلود ترینر Rise & Shine

  جهاني را وارد کنيد که در آن هر سطح يک اثر مستمر هنري است. هر سطح از تصاویر دست کشیده شده با چندین لایۀ پیمایش پارالاکس تشکیل شده است بنابراین هر مرحله پیشین جدید است؛ بدون کاشی کاری و یا عناصر تکراری. این توجه دقیق به جزئیات اجازه می دهد تا هر فریم به طور یکنواخت از یک به بعد جریان یابد، کیفیتی که می خواهید در ۲۰th respawn خود داشته باشید.

  دانلود ترینر Rise & Shine

  ترینر Rise & Shine همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Rise & Shine، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، No Reload، Dash No Cooldown، Infinite Double Jumps.Note: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Rise است & Shine

  جهت دانلود ترینر Rise & Shine از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر