Piranha Bytes، سازندگان گوتیک و Risen، به عقب رفته خود را با RPG جدید، کلاسیک بازگشت. Risen 3: تایتان لرد بازیکنی را به یک دنیای بازی نقش پر از جذابیت ناهموار می کشد که در آن هر تصمیم، مسیر داستان را تغییر می دهد. Risen 3: Titan Lords در آگوست ۲۰۱۴ برای سیستم های بازی و سرگرمی Xbox 360 از مایکروسافت و سیستم سرگرمی کامپیوتری PlayStation®۳ و همچنین ویندوز PC قرار گرفته است. عنصر کلیدی سری فرانسوی گوتیک و همچنین ریزن، جهان زنده و آزادی برای کشف آن است.

  دانلود ترینر Risen 3 Titan Lords

  دنیای Risen 3: Titan Lords خواهد بود متنوع، معتبر و پر از زندگی، ارائه بازیکن با تجربه واقعی RPG کلاسیک. “مانند یک نجار با یک دستباف مبلمان، ما داستان، شخصیت ها و چشم انداز را با هم ترکیب می کنیم تا زمانی که همه چیز مناسب باشد و بازیکن بتواند همه چیز را در همه جا پیدا کند. شما می توانید سعی کنید و پیدا کردن چیزهایی که دیگران ممکن نیست. اکتشاف کلید بازی ما است “، می گوید: Björn Pankratz، سرپرست پروژه در Piranha Bytes. دنیای Risen 3 توسط تمام خدایان رها شده و از جنگ های تیتان رنج می برد وقتی تهدید جدیدی از خاک می افتد. یک جنگجوی جوان از سایه ها مورد حمله قرار گرفته و از روح او محروم شده است. او می خواهد آنچه را که در میان تاریکی است که در سرتاسر جهان پخش می شود، از بین می برد. Mages ممنوع می تواند متحد قدرتمند در تلاش خود است. برای کمک به او، او نیاز به پیدا کردن حرم Mage در Taranis، همچنین به عنوان جزیره تندر شناخته شده است. حفاظت شده توسط Guardians، Mages جستجو مین های Taranis برای کریستال های بارگذاری شده با انرژی سحر و جادو. آیا این بازیکن با Guardians پیوست تا با Mages تماس برقرار کند؟ آیا او یکی از تیم های دیگر در Risen 3 را برای رسیدن به اهداف خود انتخاب خواهد کرد؟

  دانلود ترینر Risen 3 Titan Lords

  ترینر Risen 3 Titan Lords همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Risen 3: Titan Lords، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، سلامتی کشتی بی نهایت، سحر و جادو Infinite، استامینای بی نهایت، اقلام نامحدود، +۵،۰۰۰ طلا، حداکثر بشریت، +۵،۰۰۰ افتخار.
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v3.0.30.0 از بازی Risen 3: Titan Lords است.

  ترینر Risen 3 Titan Lords همراه با گزینه های تقلب

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر