لیگ راکت یک بازی ویدئویی فوتبال است که توسط Psyonix منتشر شده است. این بازی برای اولین بار برای مایکروسافت ویندوز و پلی استیشن ۴ در ژوئیه ۲۰۱۵ منتشر شد. بنادر برای Xbox One، OS X و لینوکس در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و در اواخر سال ۲۰۱۷ یک پورت برای سوئیچ نینتندو انتظار می رود. ۵۰۵ بازی شروع به پخش یک نسخه خرده فروشی فیزیکی کردند برای پلیاستیشن ۴ و ایکس باکس یکی در ژوئن ۲۰۱۶ به عنوان “فوتبال، اما با ماشین های موشکی” تعریف شده است. لیگ راکت یک تا چهار بازیکن به هر یک از دو تیم اختصاص داده شده است و از وسایل موشکی استفاده می کند تا یک توپ را به حریف خود هدایت کنند هدف و امتیاز در طول یک مسابقه. این بازی شامل حالت های تک نفره و چند نفره است که می تواند به صورت محلی و آنلاین پخش شود، از جمله بازی پلت فرم بین نسخه های پلیاستیشن ۴ و مایکروسافت، و همچنین بازی بین ایکس باکس یکی، سوئیچ و نسخه های ویندوز. به روز رسانی های بعدی برای این بازی توانایی تغییر قوانین هسته ای و حالت های بازی جدیدی را اضافه کرد، از جمله آنهایی که بر اساس یخ هاکی و بسکتبال است.

  دانلود ترینر Rocket League

  فوتبال با رانندگی یک بار دیگر در طولانی مدت، فیزیک مبتنی بر عاقبت به عرب محبوب کلاسیک، سنگین آکروباتیک موشک های مبتنی بر نبرد ماشین! یک بازی ورزشی متعارف، Rocket League®، بازیکنان را با وسایل نقلیه تقویت کننده ای که می توانند به توپ ها برای اهداف باور نکردنی یا حماسی در چندین عرصه بسیار دقیق ذخیره شوند، تأمین می کنند. با استفاده از یک سیستم فیزیک پیشرفته برای شبیه سازی تعاملات واقع بینانه، Rocket League® به توده و حرکتی تکیه می کند تا به بازیکنان حس کامل کنترل بصری را در این تصور باورنکردنی و جذاب از اکتان باور نکردنی فوتبال انجمنی تبدیل کند. ویژگی های عالی عبارتند از: فصل همه جدید فصل که اجازه می دهد بازیکنان برای لذت بردن از یک تجربه کامل تک نفره. سفارشی سازی نبرد خودرو با بیش از ۱۰ میلیارد ترکیب ممکن است. اقلام و وسایل نقلیه بازشدنی، ردیابی آمار، مدیران و موارد دیگر. اعتیاد آور بازی آنلاین ۸ نفره با انواع مختلف اندازه تیم و تنظیمات. حالت شفاف ۲، ۳ و ۴ بازیکن شگفت انگیز است که می تواند به صورت محلی پخش شود یا در مقابل سایر بازیکنان splicecreen بازی کند. پخش های کیفیت پخش که به شما اجازه می دهد به جلو به جلو، عقب، و یا مشاهده عمل از هر نقطه در عرصه. گیم پلی کراس پلت فرم رقابتی با کاربران PlayStation®۴ و Xbox One.

  دانلود ترینر Rocket League

  ترینر Rocket League همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Rocket League، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید … توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.28 از بازی راکت لیک است.

  جهت دانلود ترینر Rocket League از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر