Runestone Keeper یک RogueLike به چالش کشیدن به خزنده سیاه چال انداز است که عناصر بازی نقش کلاسیک و استراتژی مبارزه با نوبه خود را ترکیب می کند. شیرجه رفتن به Roguelite سیاه چال انداختن و شروع ماجراجویی حماسی خود را بسیار خود را! کوله پشتی خود را بگیر، شمشیر های گرد و خاک را تیز کنید، به اتاق تاریک قدم بگذارید و برای شکوه مبارزه کنید! عناصر سیاه چال به طور تصادفی تولید شده – تقریبا همه چیز در هر زمان برای ایجاد یک تجربه منحصر به فرد ساخته شده است. پیشوند و تجهیزات متعلق به Suffix – سرنشینان با پیشوند ها و پسوندهای تصادفی اما نادر همراه هستند. مبارزه، جمع آوری و ترکیب برای کیت قاتل! مخلوط های گوناگون هیولا – تسمه به آرامی، و یا توسط هیولا با توانایی های مکمل که ممکن است دیوانه شما رانندگی. آیتم ها، تله ها، دستگاه ها و رویدادها – فرصت هایی برای نوبت مطلوب حتی در لحظه ای ناامید کننده تر. عاقلانه انتخاب کنید و از محیط بی دست و پا به نفع خود استفاده کنید! قهرمانان و الهه ها – ایجاد ویژگی های قهرمان خود را! قربانی کردن برای برکت خداوند توانا (و بعد او را مجبور به بررسی خشم خود کنید)! حالت ها و مدیران – حالت های مختلف برای انتخاب و یک سیستم رتبه بندی جهانی برای بررسی خود را در میان همه ماجراجویان سیاه چال.

  دانلود ترینر Runestone Keeper

  Trainer برای بازی Runestone Keeper، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: CTRL + F1 تجربه پنج بار (برای کشتن هر یک را می توان پس از هیولا باز شود، پس از کشتن هیولا برای به دست آوردن پنج بار تجربه). CTRL + F2 تجربه ده برابر (برای کشتن هر یک می تواند پس از هیولا باز شود، پس از کشتن یک تجربه هیولا ۱۰ برابر). CTRL + F3 تجربه صدها بار (برای کشتن هر یک می تواند پس از هیولا باز شود، هیولا پس از کشتن ۱۰۰ بار برای تجربه). CTRL + F4 قدرت ۹۹ (بعد از اینکه اولین حالت برای باز شدن در حالت بازی باز شد، وضعیت را دوباره بررسی کنید، قدرت تبدیل ۹۹ (وقتی بروزرسانی بعدی خواص یک را تغییر می دهد)).

  دانلود ترینر Runestone Keeper

  ترینر Runestone Keeper همراه با گزینه های تقلب

  CTRL + F5 Agility 99 (بعد از باز شدن وضعیت بعد از باز شدن اولین حالت به حالت قبل بازخواهد گشت، بعد از باز شدن وضعیت، بعد از باز شدن، سریع به ۹۹ میرسد (در هنگام ارتقا زمانی که خواص یک را تغییر دهید)). CTRL + F6 99 (بعد از باز شدن وضعیت بعد از باز شدن اولین حالت را به بازی باز می گرداند، اطلاعات ۹۹ برابر می شود (وقتی ارتقاء بعدی خواص را تغییر می دهد)). CTRL + F7 Endurance 99 (پس از باز شدن اولین حالت به حالت بازی، بعد از باز شدن دوباره وضعیت را مشاهده کنید، استقامت ۹۹ برابر می شود (هنگامی که بروزرسانی بعدی خواص یک را تغییر می دهد)). CTRL + F8 پول ۹۹۹ (خوراک پس از بازی در هر زمان پس از باز شدن پس از پول، پس از باز شدن دوباره پول، پول ۹۹۹ می شود).
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی بازی است!

  جهت دانلود ترینر  Runestone Keeper از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر