Ryse: Son Of Rome یک بازی اکشن ماجراجویی شخص ثالث است که توسط Crytek طراحی شده است و توسط مایکروسافت استودیو منتشر شده است. این در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۳ به عنوان یک عنوان راه اندازی برای Xbox One منتشر شد و در ۱۰ اکتبر ۲۰۱۴ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. Ryse به دنبال زندگی مسیحی ماریوس تیتوس، به عنوان یکی از رهبران در لژیون رومی می شود. Ryse به عنوان یک عنوان راه اندازی برای Xbox One منتشر شد و واکنش انتقادی متفاوتی را از سوی بازرسان دریافت کرد، که از ارزش بالای تولیدش ستایش می کرد اما برای گیم پلی تکراری و ساده اش انتقاد می کرد.

  دانلود ترینر Ryse Son of Rome

  “Ryse: پسر رم” داستان ماریوس تیتوس، یک سرباز جوان رومی را که شاهد قتل خانواده اش در دست راهزنان وحشی است را می گوید، سپس با ارتش رومی به بریتانیا سفر می کند تا انتقام بگیرد. ماریوس به سرعت از طریق صفوف افزایش می یابد باید رهبر مرد و مدافع امپراتوری در تلاش برای انتقام دقیق باشد – سرنوشتی که او به زودی کشف می کند تنها می تواند به خانه نزدیک تر برسد … سفر به قلب امپراتوری روم و تجربه خشونت نبرد مانند هرگز به عنوان “Ryse: پسر رم” به کامپیوتر با پشتیبانی از وضوح ۴K وضوح می آید. Ryse، میراث Crytek را برای بازی های پیشگامانه ادامه می دهد، سخت افزار کامپیوتر را به محدودیت های خود منتهی می کند، در حالی که بازیکنان را به عمق درام های خونین رم باستان می کشاند. “Ryse: پسر رم” داستان غم انگیز اکشن-ماجراجویی مبارزه، وحشیگری و قهرمانی است. این یک سرباز بی سرخ رومی به نام ماریوس تیتوس است که به ارتش می پیوندد تا انتقام قتل خانواده اش را بگیرد و به عنوان یک قهرمان مبارزه کند تا بتواند امپراتوری روم را نجات دهد.

  دانلود ترینر Ryse Son of Rome

  ترینر Ryse Son of Rome همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Ryse: Son of Rome، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Focus، Infinite Ammo / Spears، زنجیره ای کامل در مبارزه، تنظیم XP، تنظیم طلا، تنظیم ارزش، زمان گلوله، سرعت بالا، حالت سخت تر، Teleporter، محل فروشگاه، Teleport، لغو انتقال.
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.3.01 (Steam) از بازی Ryse: پسر رم است.

  جهت دانلود ترینر  Ryse Son of Rome از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر