Sacred 3 بازی اکشن نقش بازی می کند. این سومین بازی کامل در سری بازی های ویدئویی مقدس خواهد بود. نقره ای عمیق که مجوز Sacred 3 را از استار سابق توسعه Ascaron Entertainment به دست آورد، در Gamescom اعلام کرد که اولین آن ممکن است انتشار این بازی را در اوایل سال ۲۰۱۲ داشته باشد. یک پیمانکار پیمایشگر به نام Sacred Citadel به عنوان مقدمه ای برای ۳ داستان مقدس و در سال ۲۰۱۳ به XBLA، PSN و Steam منتشر شده و توسط Southend Interactive توسعه یافته است. کلاس های مختلفی برای انتخاب وجود خواهد داشت، اما کسانی که از Sacred 2: Fallen Angel بازگشت نخواهند کرد. آنها توسط Warrior Safiri و Ancarian Lancer جایگزین شده اند.

  دانلود ترینر Sacred 3

  بعضی از محیط های بازی قبلی، مانند Castle Braverock، بازمی گردند. Sacred 3 چهار نفر از بازیگران همکاری آنلاین و آفلاین را دارند. هر متحد دارای مجموعه متمایز از مهارت های فعال و غیر فعال است. هر کس دارای تعداد کمی از توانایی های لازم برای تجهیز در یک زمان است تا تیم را از دست ندهد و ممکن است ترکیب قدرت های تیم را به بازیکن امکان دهد که راه های بیشتری برای نابود کردن دشمنان داشته باشد. سرحام ها – نگهبانان افسانه ای “قلب انکاریا” و پیوند مقدس آنها میان مردم آن، قرن ها این سرزمین را در صلح حفظ کرده اند، اما از آن زمان فراموش شده اند. پروردگار زین – حاکم امپراتوری اسحاق – خود را با شیطان ها متحد کرد، در تلاش برای باز کردن دروازه ها به عالم اموات. با همکاری زنجیرهای این امپراطوری شیطانی، مقاومت قهرمانان جعلی بود. بازیکنان باید حاکم ظالمانه امپراتوری اسحاق، زین اشن را شکست دهند و او را از دست آوردن یک آثار قدرتمند شناخته شده به عنوان قلب انکاریا حفظ کنند.

  دانلود ترینر Sacred 3

  ترینر Sacred 3 همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Sacred 3، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite HP، Infinite Power، Super Damage، Super Speed، Add 1000 XP، Add 1000 Gold.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی ۱٫۰ (Build 140096) بازی Sacred 3 است.

  جهت دانلود ترینر  Sacred 3 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر