Saints Row: بیرون رفتن از مربی جهنم. Saints Row: Gate from Hell یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی ۲۰۱۵ است که توسط Volition & High Voltage Software توسعه داده شده و توسط Deep Silver منتشر شده است. این برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴، ایکس باکس ۳۶۰ و ایکس باکس ۱ منتشر شد. این بازی یک گسترش مستقل به Saints Row IV است، به این معنی که بازیکنان به نسخه ای از Saints Row IV نیاز ندارند تا Gat را از جهنم بازی کنند. نسخه های PlayStation 3 و Xbox 360 به عنوان دانلود دیجیتالی از طریق PlayStation Network و Xbox Live Arcade منتشر شد. نسخه های پلیاستیشن ۴ و ایکس باکس نیز یک نسخه همراه با Saints Row IV را دوباره مشاهده می کنند.

  دانلود ترینر Saints Row: Get out of Hell

  بازیکن کنترل جاننی گات یا Kinzie Kensington را در سندبکس open-world دارد. Gate from Hell دارای جنبه های مختلف گیم پلی با اقساط قبلی است، که عمدتا به عنوان یک تیرانداز سوم شخص در شهر دنیای باز پراکنده شده با ماموریت ها، اهداف ثانویه و کلکسیون های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. توانایی های فوق العاده انسان از Saints Row IV باز می گردد. گیتی از جهنم “پرواز فرشته ای” را معرفی می کند، به بال های پخش می دهد. بر خلاف گذشته Saints Row بازی ها، بازیکنان نمی توانند شخصیت های قابل پخش را سفارشی کنند؛ با این حال، با وارد کردن Saints Row IV صرفه جویی، بازیکنان می توانند شخصیت رئیس خود را به جای جایگزین پیش فرض رئیس وارد کنید. بر خلاف پیشرفت بازی در عناوین قبلی، بازیکنان از طریق داستان با تکمیل فعالیت ها برای پر کردن یک “خشم شیطان” متر را باز می کنند که باعث لغزش و عناصر داستان می شود. گیتی از جهنم در سرتاسر جهان جدید به سری New Hades ساخته شده است که از پنج جزیره تشکیل شده است: Shantytown، Barrens، Downtown، Forge و Den، که همه در یک برج مرکزی در یک جزیره میانی قرار دارند.

  دانلود ترینر Saints Row: Get out of Hell

  ترینر Saints Row: Get out of Hell همراه با گزینه های تقلب

  این طرح در اطراف رهبر پرستش هایی که توسط شیطان گرفته شده است، قصد دارد ازدواج دخترش، Jezebel. پس از آنها به جهنم، جانی گات و Kinzie Kensington باید با دشمنان مرحوم از گذشته خود و همچنین مقدسین سابق به منظور متوقف کردن شیطان و نجات رئیس.

  جهت دانلود ترینر  Saints Row: Get out of Hell از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر