Saints Row IV یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی است که در یک محیط باز جهانی قرار دارد. این توسط Volition، Inc. توسعه یافته و توسط Deep Silver منتشر شده است. این نسخه برای مایکروسافت ویندوز، پلیاستیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد. این نسخه چهارم در سری Saints Row است، پس از انتشار سری Saints Row: The Third در سال ۲۰۱۱٫ همانطور که در عنوان های قبلی در سری، بازیکن کنترل رهبر Saints Street سوم، که اکنون رئیس جمهور ایالات متحده شده است. این بازی به شهر تخیلی Steelport از The Third بازگشته است، که به صورت یک نسخه از یکپارچهسازی با سیستمعامل آینده با عناصر واشنگتن، D.C طراحی شده است. این بازی حداقل پنج سال پس از سومین بازی، با تمرکز بر بیگانگان مبارزات پیروان مقدس است.

  دانلود ترینر Saints Row IV

  در Saints Row IV، سرپرستی Saints به ریاست جمهوری ایالات متحده انتخاب شده است. اما پرستاران فقط شروع به کار می کنند. در حال حاضر جنون بزرگتر از زندگی سری سریانی Saints یک پیچ و تاب جدید با تهاجم بیگانه فاجعه آمیز است، و بیگانگان Saints به شبیه سازی بیگانه Steelport منتقل شده است. از قدرت فوق العاده قدرتمند برخوردار شوید و برای آزاد کردن بشریت از درک ذهنی دنیوی بیگانه بیگانه مبارزه کنید. فرار از شبیه سازی که خدمه Saints به دام افتاده است، یا می میرند تلاش می کنند. Saints Row IV اجازه می دهد تا بازیکنان به زرادخانه سلاح های بیگانه و تکنولوژی غرق شوند که هر سنت را به یک نابودی نهایی تبدیل می کند. استفاده از ابر قدرت های خارج از این جهان برای مبارزه با همه راه را به بالا. با اعمال شدید و سفارشی سازی پیشرفته، بازیکنان می توانند از ابرقدرت های تازه پیدا شده خود استفاده کنند و از ساختمان ها سرازیر شوند، سریع ترین اتومبیل های ورزشی را پرتاب کنند، یا دشمنان را با تلکینزیس در بزرگترین و احمقانهترین بخش Saints Row پرواز کنند. جهان را نجات دهید، Saints Style.

  دانلود ترینر Saints Row IV

  ترینر Saints Row IV همراه با گزینه های تقلب

  این مربی برای بازی Saints Row 4 برای بازی Sandbox منتشر شده است، این ۱۲ بازی اضافه را برای بازی اضافه خواهد کرد: Infinite Health، Infinite Money، Experience Infinite، Infinite Ammo، No Reload، Infinite Power، Clusters Infinite، Fast Power Regeneration، No Overheat، One Hit Kill، Super Speed، Celebrity Reset سریع. توجه: این تقلب را می توان با نسخه Steam 1.4 (به روز رسانی ۸) بازی Saints Row 4 استفاده کرد.

  جهت دانلود ترینر Saints Row IV از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر