رزمندگان سامورایی: روح سانادا، که در ژاپن شناخته شده است به عنوان Sengoku Musou ~ Sanada Maru ~ یک بازی هک و اسلش توسط Koei Tecmo از طریق شرکت تولیدی خود، امگا نیروی. این یک سری از جنگجویان Samurai Warriors 4 است که بخشی از سری سامورایی Warriors است که به نوبه خود مجموعه ای از جنگنده های Dynasty Warriors است که هر دو نیز بازی های هک و اسلش هستند. این در تاریخ ۲۳ نوامبر سال ۲۰۱۶ در ژاپن منتشر شد و همزمان با پخش قسمت اعجاز پخش تلویزیونی تلویزیونی NHK TV Sanada Maru بود. این بازی همچنین در آمریکای شمالی و اروپا در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد. این بازی اصلی بازی هک و اسلش از سری اصلی را حفظ می کند. بازیکن کنترل شخصیت را از طریق یک میدان جنگ خاص در برابر ارتش سربازان دشمن با هدف نهایی کشتن فرمانده دشمن را کنترل می کند، هرچند بازیکن را تشویق می کند که اهداف طرفی را که موجب افزایش روحیه متحدان بازیکن و کسب پاداش می شود، تکمیل کند. روح Sanada استفاده از موتور سامورایی Warriors 4 و گسترش آن را حفظ می کند و سبک بازی و ویژگی های بازی را حفظ می کند. ویژگی های جدید اضافه شده شامل افزودن جنگ های طولانی مدت است که به چندین تردد جدی تحت تاثیر یک چرخه روز و شب که بازیکن باید پاک کند، تقسیم شده است. مکانیک به نام “حرکت بعدی” اضافه شده است، که به بازیکن اجازه می دهد تا از نیمه راه نبرد برای نبرد برای کمک به عامل بازیکن مانند تقویت و یا ساخت پل استفاده کند.

  دانلود ترینر Samurai Warriors: Spirit of Sanada

  حرکت بعدی نیاز به سکه های سناادا دارد که با در نظر گرفتن چندین شرایط در طول بازی یا در قالب جدید Castle Town جمع آوری می شود. این بازی همچنین سیستم منو را بازنگری می کند. مانند Dynasty Warriors 7: Xtreme Legends اما بر خلاف سری اصلی، بازیکن حالت بازی را در یک سیستم منو جداگانه انتخاب نمی کند. در عوض، هنگامی که بازیکن شروع به بازی می کند، آنها کنترل فوری شخصیت انتخابی خود را، حتی در ناحیه متصل به نام “شهر قلعه”، به آنها داده می شود. در آنجا، پخش می تواند به حالت داستان، گالری و دیگر حالت ها با تعامل با محیط زیست، مانند صحبت کردن با NPC ها، دسترسی پیدا کند. بازیکن همچنین می تواند فعالیت های دیگری مانند خرید اسب ها، کاوش در حومه ها را برای مقابله با دشمنان و جمع آوری اقلام و یا رفتن به ماهیگیری برای جمع آوری مواد با ارزش و یا تشکیل اوراق قرضه با افسران دیگر. این بازی با استفاده از یک نقشه ۳D کامل دوره جنگ سالاران ژاپن برای توضیحات موقعیتی. با حرکت دادن دوربین بر روی نقشه، بازیکنان قادر به دیدن زمین هایی هستند که در آن جنگ از زوایای مختلف برگزار شده است. مانند سری اصلی، روح Sanada به بررسی و romanticizes دوره Sengoku ژاپن، یک دوره از درگیری های سیاسی و نظامی مربوط به daimyo و قبیله خود را بالا بردن ارتش برای مبارزه با یکدیگر برای قدرت. در حالی که سری اصلی از دیدگاه های مختلفی از جناح های مختلف استفاده می کند، روح سانادا بر یک قبیله خاص سانادا، که تحت رهبری ماسایوکی و پسرانش، نوبویکی و یوکیمورا در طول دوره سنگوکو، تمرکز می کند، تمرکز دارد. جدول زمانی این بازی تقریبا ۵۴ سال است (از سال ۱۵۶۱ تا ۱۶۱۵) و به دنبال تجربیات متفاوتی از شخصیت های اصلی است که بر اساس آن سن دارند.

  دانلود ترینر Samurai Warriors: Spirit of Sanada

  ترینر Samurai Warriors: Spirit of Sanada همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی The Samurai Warriors: Spirit of Sanada، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Max Musou، Max Rage، Max Combo، Max KO، Freeze Rage Timer، Freze Timer Timer، Freeze Countdown Timer، Super Speed، One Hit Kill، Gold Infinite، حداکثر شش سکه، Infinite Exp. دریافت همه موارد توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.2 از بازی سامورایی جنگجو: روح Sanada است.

  جهت دانلود ترینر  Samurai Warriors: Spirit of Sanada از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر