رضایت بخش یک بازی شبیه سازی است که توسط Cafe Stain Studios ساخته شده است. این یک بازی اکتشافی و ساخت و ساز در کارخانه های جهان ۳D اول شخص است. به عنوان یک مهندس ، بازیکن با تعداد انگشت شماری از ابزار بر روی یک سیاره بیگانه رها می شود و باید منابع طبیعی این سیاره را برای ساخت کارخانه های بطور فزاینده پیچیده برای اتوماسیون تمام نیازهای منابع برداشت کند. هدف کلی ساختن آسانسور فضایی و شروع به تهیه شرکتی است که بازیکن برای آن کار می کند (Ficsit) با اجزای فزاینده و پیچیده ای برای اهداف ناشناخته خود. جنبه کارخانه ای از رضایت بخش به عنوان یک نسخه اول از Factorio توصیف شده است. [۱] بر خلاف برخی دیگر از بازی های دنیای آزاد مانند Factorio ، دنیای رضایت بخش از قبل تولید شده است ، یعنی به صورت رویه تولید نمی شود. جهان ۳۰ کیلومتر مربع است. ویکی پدیا

  دانلود ترینر Satisfactory
  ویژگی ها: تسمه های نقاله ، از جمله تقسیم کننده و ادغام ، برای انتقال منابع ، قطعات و خودتان. انواع جانوران بومی ، از جمله مارمولک مورد علاقه جامعه ، مارمولک.
  یک حالت خلاق آینده برای ایجاد کارخانه رویاهای شما بدون نگرانی از هزینه. وسایل نقلیه ، از جمله کامیون و قطار برای حمل و نقل خود و منابع زیادی در مسافت های زیاد. Arachnophobia Mode ، عنکبوت های ترسناک را به فحاشی های گربه به همان اندازه وحشتناک تبدیل کنید.

  دانلود ترینر Satisfactory +18

  مربی بازی رضایت بخش ، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب استفاده کنید: بی نهایت سلامت ، موارد بی نهایت ، حداکثر حجم موجودی ، نادیده گرفتن نیازهای هنری ، قدرت بی نهایت ، سرعت فوق العاده (سرعت حرکت) ، تنظیم سرعت بازی ، سوپر پرش ، بدون سقوط آسیب ، One Hit Kill. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (Early Access Build.109075) بازی رضایت بخش است.

   

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر