تجربه اصلی SENRAN KAGURA Burst، ابتدای مجموعه نبرد نجات دهنده های محبوب ترین در جهان، مانند قبل از هرگز! در حال مبارزه با نینجای کلاسیک کلاسیک از یک دید کلی در HD، HD مایع، با ویژگی های جدید و مکانیک در سراسر! شینوبی نینجا کارشناسی ارشد از خفا و spycraft. از روزهای قدیم فئودالی ژاپن، افسانه ها و اسرار آنها میلیون ها نفر را در سراسر جهان جذاب کرده است. بازی ها، فیلم ها و کتاب ها داستان های شینوبی را در دوران مدرن، هنوز هم برای اساتید خود در سایه های خط افقی شهر مبارزه می کنند. این داستان ها فقط کمی نادرست هستند. خوش آمدید به آکادمی ملی هانزو، یک مرکز آموزش شینوبی که در نمایشگاه در محوطه ی یک دبیرستان عادی دیده می شود. در اینجا آنها “شینوبی خوب” را آموزش می دهند: جاسوس ها و خرابکاران مجاز به انجام عملیات مخفی برای دولت ژاپن. در یک قلعه تاریخی در سراسر شهر آکادمی دختران مخفی که در آن دانش آموزان جوان به عنوان “شینوبی بد” کار می کنند که کار مشابه کثیف را انجام می دهند، اما برای بالاترین پیشنهاد دهنده، دروغ می گویند. دختران کلاس های نخبگان هر دو مدرسه امیدها، آرزوها و اضطراب ها را همانند سایر نوجوانان امتحان می کنند، اما آنها نیز با آموزش دقیق و مبارزه مرگبار روبرو هستند.

  دختران به خوبی و بد به نقاط مختلف منتقل می شوند تا درس های خطرناک یاد بگیرند: گاهی اوقات، درک واقعی تنها می تواند از طریق نبرد باشد. خانم های کشنده سری SENRAN KAGURA یکی دیگر از داستان های خود را در SENRAN KAGURA Burst Re: newal می بینند. در اصل Nintendo 3DS به عنوان یک تبهکاره ۲٫۵D منتشر شده است، Re: newal ماجراهای اصلی تندرست دختران را در ۳D کامل روی صفحه نمایش بزرگ به ارمغان می آورد. با مکانیک جدید نبرد، گزینه های سفارشی سازی جدید و ظاهر جدید، SENRAN KAGURA Burst Re: newal جدیدترین بازی است که تمام آن را آغاز کرده است. نسخه ای از “فریاد” همراه با یک موسیقی متن دوبعدی، یک کلید DLC حاوی بازی های در حال اجرا Re: جدید لباس قدیمی hanzo و Burst Girls uniform، lovey-dovey couple diorama مجموعه و شخصیت قابل پخش دیگر yumi با یک قسمت منحصر به فرد، و “busty besties” – مجموعه ای از ۶ تسمه لاستیکی با قفسه نمایش

  دانلود ترینر Senran Kagura: Burst Re:Newal

  هر نینجا، از عجایب اسرارآمیز قدیمی از کارهای پنهانی امروزه، به عنوان یک دانش آموز آغاز شد. امروزه این دانش آموزان در مدارس مخفی در سراسر ژاپن، از قلعه های قدیمی تبدیل به دبیرستان های عادی نگاه می کنند. در بهترین جایگاه در آکادمی ملی هانزو و یا بازماندگان سخت و دشوار آکادمی دختران هبیگی، به عنوان بهترین آنها در زندگی زناشویی (و بهترین لباس های خود را) برای افتخار، خانواده و دوستان

  دانلود ترینر Senran Kagura: Burst Re:Newal

  دانلود ترینر Senran Kagura: Burst Re:Newal :
  مربی بازی Senran Kagura: Burst Re: Newal، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب اصلی استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Burst Mode، Super Speed، One Hit Kill، Infinite Money، Infinite Exp.، Max Combo. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Senran Kagura: Burst Re: Newal است.

   

   

  راهنما

  جهت استفاده از ترینر ها باید اول فایل ها رو دانلود کنید به سلیقه هر کدوم رو دوست دارید دانلود کنید و بعد از دانلود از زیپ خارج کنید و اول برنامه هایی که داخل زیپ ها هستن و خارج شدن رو اجرا کنید و بعد از اجرای برنامه بعد گیم را اجرا کنید و سعی کنید با استفاده از راست کلیک کردن روی ترینر Run as administrator را کلیک کنید و بعد از آوردن پیغام بله و خیر (yes no ) گزینه بله یا (yes) رو بزنید و برنامه اجرا می شود و بعد گیم را اجرا کنید و از ترینر هایی که قرار دادیم استفاده کنید و لذت بازی نامحدود رو ببرید .

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر