Powered By Unreal Engine 3 و برنده ۵۰+ بازی سال و جوایز انتخاب سردبیر، مجتمع سایه برای بیشتر! مجتمع سایه Remastered ویژگی های تمام گیم پلی عالی از کلاسیک برنده جایزه، به روز شده با پیشرفت های جدید هیجان انگیز و دستاوردهای برای حمایت از اولین آن در PC، پلی استیشن ۴، و Xbox One. پیچ و تاب تازه ChAIR در طراحی پیمایش کلاسیک با گیم پلی مدرن، پیشرفته و پیشرفته در مجتمع سایه Remastered، شامل تمام مطالب از بازی اصلی برنده جایزه، به روز شده با پیشرفت های گرافیکی، همه چیز جدید پویایی شیفتگی melee، و دستاوردها و چالش های اصلی. از طریق ۱۰+ ساعت اکتشاف و مبارزه سریع، شما کشف بازی های قدرتمند برای غلبه بر موانع، لگد زدن از دشمنان، و رفتن به یک جهان بازی اسرار آمیز و چالش برانگیز، غیر خطی را کشف کنید.

  دانلود ترینر Shadow Complex Remastered

  مجتمع سایه، جیسون فلمینگ را به عنوان مخترع توطئه دولتی، انگیزه های سیاسی تاریک و تحولات نظامی مورد استفاده قرار می دهد. هنگامی که جیسون و دوست دخترش، کلیر، به طور تصادفی بر سر یک گروه شبه نظامی مظنون به نام “ترمیم” سر و صدا می کنند، به زودی روشن می شود که هدف جبهه، حرکت زنجیره ای از حوادث است که باعث می شود آمریکا به یک جنگ داخلی جدید تبدیل شود. در طول راه، جیسون بسیاری از اسباب بازی های با تکنولوژی بالا را به دست می آورد. بازسازی در حال توسعه است و در نهایت به یک موتور قدرتمند تخریب تبدیل می شود.

  دانلود ترینر Shadow Complex Remastered

  ترینر Shadow Complex Remastered همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی مجتمع سایه Remastered، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، One Hit Kill، No Reload، Throwables نامحدود، چراغ قوه نامحدود انرژی، اکسیژن نامحدود. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.10897.0 (Steam) از بازی مجتمع سایه Remastered است.

  جهت دانلود ترینر  Shadow Complex Remastered از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر