سایه Tomb Raider یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی است که توسط Eidos Montréal در رابطه با Crystal Dynamics ساخته شده و توسط Square Enix منتشر شده است. این ادامه روایت از بازی ۲۰۱۳ Tomb Raider و عاقبتش به نام The Rise of the Tomb Raider است و ورودی اصلی دوازدهمین سری سری Tomb Raider است. این بازی در تاریخ ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸ برای مایکروسافت ویندوز، پلیاستیشن ۴ و ایکس باکس یکی است. تنظیم دو ماه پس از وقایع ظهور توحید ریدر، داستان آن به دنبال لارا کرافت به عنوان او را از طریق Mesoamerica و جنوب امریکا به شهر افسانه ای Paititi، با مبارزه با سازمان تروریستی شبه نظامی تثلیث و مسابقه برای متوقف شدن آخرالزمان مایان او راه افتاده است. لارا باید از محیط زیست عبور کند و مبارزه با دشمنان را با سلاح گرم و خفا انجام دهد، همانطور که هاب های نیمه باز را بررسی می کند. در این هاب ها او می تواند مقبره ها را به چالش بکشد تا پاداش های جدید، مأموریت های جانبی کامل را باز کند و منابع را برای استفاده از منابع مفید فراهم کند. توسعه در سال ۲۰۱۵ آغاز شد و پس از اتمام ظهور Tomb Raider که تا ژوئیه ۲۰۱۸ ادامه داشت، سایه Tomber Raider برای نتیجه گیری از سفر لارا در سال ۲۰۱۳ راه اندازی مجدد شد، با موضوع اصلی که از طریق محیط جنگل و به او شخصیت تنظیم و روایت بر اساس اسطوره های مایان و آزتک، مشاوره تاریخی برای طراحی معماری و مردم Paititi بود. گیم پلی براساس بازخورد طرفداران و آرزوهای Eidos Montréal تنظیم شده است، که شامل شنا کردن و چابک شدن در طول افزایش خیاطی سخت است. کامیلا لودینگتون بازگشت به کار برای ضبط صدا و حرکت برای لارا.

  دانلود ترینر Shadow of the Tomb Raider

  لحظه تعیین کننده لارا کرافت را به عنوان Tomb Raider تبدیل کنید. لارا در “سایه ربای توبیخ” باید یک جنگل مرگبار را بسازد، بر غنای وحشتناک غلبه کند و در تاریکی ترین ساعت خود را ادامه دهد. لارا برای مبارزه برای نجات جهان از آخرالزمان مایا، در نهایت به تسخیر توبه تبدیل خواهد شد.

  زنده ماندن و رشد در نابودگرترین مکان روی زمین: برای زنده ماندن، یک محیط جنگل بی قید و شرط مهیا کنید. محیط های زیر آب پر از سیستم های خنک کننده و عمیق تونل را کاوش کنید.دانلود ترینر
  تبدیل شدن به یک با جنگل: از بین رفته و بیشتر از تعداد، لارا باید از جنگل به نفع او استفاده کنید. اعتصاب ناگهان و مانند یک جگوار ناپدید می شود، از گل به عنوان استتار استفاده کنید و باعث ترس در دشمنان برای پرورش هرج و مرج شود.

  کشف حوادث تاریک و وحشیانه: مقبره ها از هر زمان دیگری وحشتناک تر است، و نیاز به تکنیک های پیشرفته عبور برای رسیدن به آنها، و هنگامی که در داخل آنها پر از پازل های مرگبار است.
  کشف تاریخ زندگی: کشف یک شهر پنهان و کشف بزرگترین فضای توپی که تا کنون در بازی Tomb Raider یافت می شود.

  دانلود ترینر Shadow of the Tomb Raider

  ترینر  Shadow of the Tomb Raider همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Shadow of the Tomb Raider، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: Infinite Health، Infinite Ammo، No Reloaded، Items Infinite، Rapid Fire، Super Speed، Slow Motion، One Hit Kill، Infinite Coins، Infinite EXP توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (v20190319) بازی Shadow of the Tomb Raider است.

  جهت دانلود ترینر Shadow of the Tomb Raider از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر