Tactics سایه: Blades of Shogun یک بازی ویدئویی تاکتیکی در زمان واقعی با گیم پلی مشابه سری سری Commandos است. این بازی در ژاپن در اطراف دوره Edo تنظیم شده است. یک Shogun جدید قدرت را بر ژاپن می گیرد و صلح ملی را به اجرا می گذارد. او پنج متخصص را با مهارت هایی برای ترور، خرابکاری و جاسوسی استخدام می کند. Shadow Tactics یک بازی خفاشی تاکتیکی هاردکور است که در ژاپن در اطراف دوره Edo قرار دارد. کنترل یک تیم از متخصصان کشنده را بگیرید و در سایه ها بین ده ها تن از دشمنان قرار دهید. در هنگام نفوذ قلعه های قدرتمند، صخره های کوهستانی برفی یا اردوگاه های پنهانی جنگل، روشی را انتخاب کنید. تله ها را تنظیم کنید، مخالفان خود را مسموم یا کاملا از تماس دشمن جلوگیری کنید. این گروه از شخصیت های بسیار متفاوتی تشکیل شده است. در ابتدا کار با هم به عنوان یک تیم غیرممکن است. با این حال در طول بسیاری از ماموریت ها، اعتماد به دست می آید و دوستی ایجاد می شود. شخصیت ها پویایی خود را توسعه می دهند و هر عضو باید با شیاطین شخصی خود مواجه شود.

  دانلود ترینر Shadow Tactics: Blades of the Shogun

  یکی از رهبران این تیم، هیتو، یک نینجا چابک است که از طریق دشمنان خود در سکوت، با شمشیر و شوریکن خود را پاک می کند. سامورایی مگن یک رویکرد قوی تر را ترجیح می دهد و می تواند در یک زمان یک جانباز بیشتر را شکست دهد، اما در نتیجه نیز انعطاف پذیری را از دست می دهد. Aiko استاد استتار هنگامی که او دشمنان را به عنوان گیشا مبدل شده است. و یوکی کودکان خیابانی تله ها را می سازد و دشمنان را به سمت سرنوشت مرگبار خود می برد. با این حال، Takuma اسلحه مرموز، بر اسلحه تک تیرانداز خود متکی است و دشمنان را از فاصله دور نگه می دارد. بازیکن باید به دقت گزینه های خود را به منظور استقرار ماموریت های چالش برانگیز ارزیابی کند: چگونه شخصیت ها به عنوان یک تیم رفتار می کنند؟ کدام یک بهتر است برای هر کاری مجهز شود؟ چگونه می توانند بهترین کارهای مأموریت را انجام دهند؟ با استفاده از تاکتیک های هوشمندانه خود برای براندازی دشمنان و مأموریت های کامل بروید.

  دانلود ترینر Shadow Tactics: Blades of the Shogun

  ترینر Shadow Tactics: Blades of the Shogun همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Shadow Tactics: Blades of Shogun، شما می توانید از این ویژگی برای فعال کردن این کد های ضروری Cheat استفاده کنید: Health Infinite، Mode Stealth، Skills No Cooldown، Items Infinite. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2.1 از بازی Tactics سایه: تیغه Shogun است.

  جهت دانلود ترینر  Shadow Tactics: Blades of the Shogun از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر