دانلود ترینر Skyhill : جنگ جهانی سوم فرا رسیده است و رفته است ، و به عنوان یکی از معدود بازماندگان ، تصمیم گرفتید در حالی که اوضاع آرام بود ، در پنت هاوس خیالی خود در هتل Skyhill مخفی شوید. زندگی خوب بود تا اینکه متوجه شدید وسایل شما کم مصرف است. هنگامی که به طبقه پایین می روید ، متوجه شدید که جهش یافته ها ساختمان را پر کرده است ، و تنها راه مبارزه با آنها ساختن سلاح در حالی که شما می توانید پازل ها را بیرون بیاورید ، کار می کنید. راه خود را از طریق Skyhill خطرناک است. همه چیز برای کشتن شما آماده است ، و استقامت شما ضعیف است. واضح است که شخصیت شما آن سه ماه را در آرامش سعادتمندانه سپری نکرد. اما وقت دیگری برای هدر رفتن وجود ندارد …

  دانلود ترینر Skyhill

  Skyhill داستانی عجولانه در مورد زنده ماندن است که هیچ دلیلی برای آن وجود ندارد. شما ساکن هتل Skyhill هستید که از فاجعه بیولوژیکی جان سالم به در برده اید. هدف – این است که در جستجوی افراد دیگر و نجات از پنت هاوس خود خارج شوید. اما کلیه آسانسورهای ساختمان خاموش بوده و کفها با خطراتی طغیان می شوند. شما مطمئن نیستید که بقیه بازماندگان نیز وجود دارند ، تا آنجا که می دانید همه افراد در ساختمان درگذشتند ، یا … فراتر از شناخت تغییر کردند. کسانی که سرویس اتاق ارائه داده اند و دکمه هایی را در آسانسور برای شما به ارمغان آورده اند ، نه چندان دور … خوب ، اکنون همه آنها می خواهند این است که گوشت شما را از دست بدهند تا به غذاهای خوشمزه خود برسید … خیلی برای خدمات به مشتری. شما با این معضل روبرو هستید: از یک طرف باید از ساختمان لعنتی بیرون بروید ، از سوی دیگر مجموعه هتل شما تنها “قلعه” شماست که از وحشت واقعیت پسا آخرالزمانی محافظت می کند.

  دانلود ترینر Skyhill

  ترینر Skyhill همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Skyhill ، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب: Infinite Health ، Infinite Food ، One Hit kill استفاده کنید. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 – v1.0.18 بازی Skyhill است.

  جهت دانلود ترینر  Skyhill از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر