Sniper Elite 4 یک بازی ویدئویی خیره کننده تیرانداز سوم شخص است که توسط Rebellion Developments توسعه یافته است. به عنوان دنباله مستقیم Sniper Elite III، این بازی برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس یکی در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۱۷ منتشر شد. بازی از دیدگاه شخص ثالث، این یک تهاکت تاکتیکی با عناصر خفا است. هنگامی که بازیکنان با استفاده از یک تفنگ تک تیرانداز از یک فاصله دور کشتن یک دشمن را می کشند، سیستم دفاعی کشتن X-Ray فعال می شود، که در آن دوربین بازی گلوله ای را از تفنگ تک تیراندا به هدف هدف قرار می دهد و قطعات بدن، استخوان ها یا اندام های داخلی بدن را نشان می دهد. شکسته شدن یا خراب شدن گلوله. سیستم نیز گسترش یافته است که شامل کشتن شپنل، کشتن دزد و کشتن خفاش ها می شود. هوش مصنوعی بازی بهبود می یابد و دشمنان قادر به واکنش بیشتر به عملکرد بازیکنان هستند. هنگامی که یک دشمن کشته می شود، دشمنان دیگر به طور جدی به دنبال آنها می روند. بازیکن با یک جفت دوربین دوچشمی مجهز شده است که نشان می دهد که بازیکنان دشمن هستند و چه سلاح هایی حمل می کنند. این بازی دارای رتبه “افسران” است. کشته شدن افسران در اسرع وقت منجر به عقب نشینی ارتش خواهد شد، در حالی که کشتن وی توسط پایان مأموریت به طور قابل توجهی باعث افزایش سطح دشواری خواهد شد. بازیکنان می توانند تله ها را ببندند و از تپه ها استفاده کنند. این بازی همچنین ماموریت های شبانه ای را در اختیار شما قرار می دهد که در آن بازیکنان می توانند منابع نور را برای مخفی کردن حضور خود حذف کنند.

  دانلود ترینر Sniper Elite 4

  نقشه های بازی به طور قابل توجهی بزرگتر از Sniper Elite III هستند، به بازیکنان بیشتر آزادی و گیم پلی باز پایان داده می شود. این نقشه ها دارای عمق بیشتری نیز هستند. سیستم جنبش جدید بازی اجازه می دهد تا فیبرن به صعود و گرفتن لبه ها برسد. مأموریت های تعاونی و حالت های چند نفره رقابتی دوباره معرفی می شوند. Sniper Elite 4 در اواخر سال ۱۹۴۳ در ایتالیا در فوریه پس از وقایع Sniper Elite III قرار گرفت. بازیکنان کنترل کارل فیربورن، نماینده دفتر خدمات استراتژیک، که وظیفه کمک به نیروی مقاومت ایتالیایی برای مبارزه با فاشیست ها در جنگ جهانی دوم است.

  دانلود ترینر Sniper Elite 4

  ترینر Sniper Elite 4 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Sniper Elite 4، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، ضربان قلب حداقل، استامینا بی نهایت، مهمات / موارد بی نهایت، بدون بارگذاری مجدد، فوق العاده دقت، بدون مجدد، تجربه بی نهایت، فوق العاده سرعت، آهسته حرکت، یک ضربه کشتن. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.5.0 از بازی Sniper Elite 4 است.

  جهت دانلود ترینر  Sniper Elite 4 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر