ترینر Sniper Elite – Nazi Zombie Army : “ارتش تیرانداز از خفا نایت Sniper Elite” یک DLC مستقل برای Sniper Elite است. این در تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۱۳ برای رایانه شخصی منتشر شد ، فرض بر این است که این تنها مختص PC خواهد بود. بازی در دهکده ای در نزدیکی برلین آغاز می شود که در آن Fairburne ، یک سرباز روسی ، یک دانشمند و احتمالاً شویگر سعی می کنند وسیله نقلیه کار را پیدا کنند تا به برلین برسند. آنها پس از درگیری با ده ها گروه انفجار زامبی ، کامیونی را در مقابل کلیسای دهکده پیدا می کنند. آنها به سمت کلیسای جامع در برلین می روند ، به این امید که بتوانند چه چیزی باعث ایجاد آخرالزمان شود ، اما هنگام ورود به کلیسای جامع ، یکی از ژنرال های غیور ظهور کرده و زامبی ها را احضار می کند.

  دانلود ترینر Sniper Elite – Nazi Zombie Army

  حمله به گروه Fairburne. آنها او را شکست داده و یک ورودی مخفی را در زیر محراب پیدا می کنند ، با اکراه وارد یک مرکز مخفی می شوند که در آن نقشه ای پیدا می کنند که چیزی را در کتابخانه برلین نشان می دهد که می تواند به توقف زامبی ها کمک کند. آنها به سمت کتابخانه می روند تا “کتاب روحها” یک متن غیبی قرون وسطایی را پیدا کنند که همه موجودات غیر روح را نابود می کند. پس از یافتن آن ، Fairburne آن را در نزدیکی ستونی قرار می دهد که زامبی ها را احضار می کند. این کتاب آن را از بین می برد اما ستون دیگر در U-Bahn فعال می شود. گروه های شرکت Fairburne به U-Bahn رفتند تا دریابند که ۵ جمجمه برای از بین بردن ستون لازم است. آنها می توانند از طریق مترو بر روی یک بندر فرار کنند. جنرال دیگر شکارچی افزایش می یابد و ده ها زامبی را احضار می کند تا سرانجام گروه Fairburne را بکشند. در حالی که آنها با یک کشتی می جنگند ، به آنها می گوید دروازه کانال را باز کنند تا بتوانند فرار کنند. آنها ژنرال را می کشند و سوار کشتی می شوند. کشتی می رود و آنها با صدای بلند کسی را می شنوند که می گوید: “این فقط آغاز” است. بازی به پایان می رسد که احتمالاً در DLC دیگر ادامه می یابد.

  دانلود ترینر Sniper Elite – Nazi Zombie Army

  ترینر Sniper Elite – Nazi Zombie Army همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Sniper Elite – Zombie Army ، می توانید از آن برای فعال کردن این تقلب های اساسی استفاده کنید: Infinite Health ، Ammo Unlimited ، بدون بارگیری مجدد ، مواد منفجره نامحدود ، تمرکز نامحدود. توجه: این ابزار تقلب برای v1.5 اصلی بازی Sniper Elite – Zombie Army است.

  جهت دانلود ترینر  Sniper Elite – Nazi Zombie Army از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر