دانلود ترینر Sniper Elite V2 : Sniper Elite V2 یک بازی ویدئویی با سبک تاکتیکی ۲۰۱۲ است که توسط Rebellion Developments ساخته شده و توسط ۵۰۵ بازی برای کنسول های پلی استیشن ۳ ، Xbox 360 و بعد از آن Wii U منتشر شده است و یک نسخه منتشر شده از خود منتشر شده برای مایکروسافت ویندوز است. این عاقبت / بازسازی بازی Sniper Elite بازی Rebellion 2005 است که در همان بازه زمانی و مکان برگزار می شود – نبرد برلین در آوریل – مه ۱۹۴۵ – اما با روایتی تغییر یافته. داستان بازی به دنبال یک افسر خدمات استراتژیک دفتر آمریکایی است که باید هنگام حمله ارتش سرخ دانشمندان درگیر در برنامه موشکی V-2 آلمان را از بین ببرد یا از بین ببرد. پیش نمایش به نام Sniper Elite III در سال ۲۰۱۴ برای سیستم عامل های فعلی و جدید منتشر شد.

  دانلود ترینر Sniper Elite V2

  در روزهای تاریک پایان جنگ جهانی دوم در میان ویرانه های برلین ، یک گلوله می تواند تاریخ را تغییر دهد … Sniper Elite V2 یک تجربه تیراندازی در جنگ جهانی دوم برنده جایزه و معتبر است. شما تک تیرانداز نخبه آمریکا کارل فیربورن هستید. ماموریت شما جلوگیری از افتادن فناوری برنامه موشک نازی V2 به دست ارتش سرخ محاصره شده در برلین است. شما باید به دانشمندان کلیدی که مایل به نقص ایالات متحده هستند ، کمک کنید و کسانی را که به روسها کمک می کنند ، خاتمه دهید. از اسلحه های معتبر استفاده کنید ، یاد بگیرید که چگونه اهداف خود را بدست آورید ، موقعیت خود را مستحکم کنید ، شلیک را تنظیم کنید ، از مهارت ، صبر و حیله گری برای رسیدن به مأموریت خود استفاده کنید. گیم پلی Stealth کلید اصلی است که می بینید در یک مسابقه با زمان بین دو ارتش ناامید به دام افتاده اید.

  دانلود ترینر Sniper Elite V2

  ترینر Sniper Elite V2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Sniper Elite V2 ، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب: Infinite Health ، Ammo نامحدود ، بدون بارگیری مجدد ، نارنجک های نامحدود ، تمرکز نامحدود استفاده کنید. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.14 بازی Sniper Elite V2 است.

  جهت دانلود ترینر  Sniper Elite V2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر