ترینر Sniper Elite – Zombie Army 2

  ترینر Sniper Elite – Zombie Army 2 : جنگ جهانی دوم اروپا توسط لژیونهای ارواح غلبه کرده است. باید نجات بشریت را در اعماق روده های پیچیده برلین با تأمین آثار باستانی مقدس که این لعنت را برپا کرده است ، پیدا کنید ، هر قدمی که با پرداخت خون به عنوان بازیکنان در برابر شانس غیرممکن کار می کنند و بیشتر به درون شهر آلوده شیطان و خود Führerbunker وحشتناک پرداخت می شوند. با مشارکت حداکثر چهار بازیکن ، به صورت آنلاین با کمپین مقابله کنید ، یا در صورت داشتن بطری ، ماموریت های پیچ خورده را به تنهایی شروع کنید. با داشتن دشمنان جدید ، محیط های جدید ، شگفتی های خونین و بازگشت شگفت انگیز بادامک با پرتوهای ایکس ، Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 حتی خونین ترین شکارچیان زامبی را نیز برآورده می کند.

  دانلود ترینر Sniper Elite – Zombie Army 2

  در این دنباله آویز برای روده پرفروش Steam ، Sniper Elite: Army Zombie Army ، یک کمپین تعاونی بسیار شدید را برای حداکثر چهار بازیکن تجربه کنید. با غلبه بر جنگ جهانی دوم اروپا توسط لژیون هایی از ارواح ، باید نجات بشریت را در اعماق روده های پیچیده برلین با تأمین آثار باستانی مقدس که این لعنت را برپا می کردند ، نجات دهید. هر قدم باید با خون پرداخت شود زیرا بازیکنان با هم در برابر اختلافات غیرممکن کار می کنند و به درون شهر آلوده به دیو و خود Fuehrerbunker وحشتناک فرود می آیند. با مشارکت حداکثر چهار بازیکن ، به صورت آنلاین با مبارزات انتخاباتی مقابله کنید یا در صورت داشتن بطری ، ماموریت های پیچ خورده را به تنهایی شروع کنید. با داشتن دشمنان جدید ، محیط های جدید ، شگفتی های خونین و بازگشت شگفت انگیز بادامک با پرتوهای ایکس ، Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 حتی خونین ترین شکارچیان زامبی را نیز برآورده می کند.

  دانلود ترینر Sniper Elite – Zombie Army 2

   

  مربی بازی تیرانداز Sniper Elite: Zombie Army 2 ، می توانید از آن برای فعال کردن این کد های تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health ، Ammo نامحدود ، بدون بارگیری مجدد ، مواد منفجره نامحدود ، تمرکز نامحدود. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.02 بازی Sniper Elite – Zombie Army 2 است.

  جهت دانلود ترینر از باکس های دانلود استفاده کنید

   

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر