Sniper: Ghost Warrior 3 یک تیرانداز تاکتیکی برای اولین بار در جهان باز در حال توسعه توسط CI Games است. این سومین سری از سری Sniper: Ghost Warrior و اولین عنوان برای تولید یک AAA است. Sniper: Ghost Warrior 3 یک تیرانداز تاکتیکی تک نفره مدرن است که شبیه پیشینیانش است. این بازی طراحی شده است که خطی کمتر از Ghost Warrior و Ghost Warrior 2 باشد، زیرا عنوان اولین سری از آن است که دارای یک دنیای باز است که می تواند توسط بازیکنان آزادانه مورد بررسی قرار گیرد. دنیای باز با فعالیت های مختلف و مأموریت های جانبی که به عنوان «جنایات جنگی» شناخته می شود، پراکنده شده است. اگر بازیکنان اصلی بازی نباشند، می توانند توسط بازیکنان تکمیل شوند. با توجه به بازی CI، این عنوان برای هر دو بازیکن که برای حق رای دادن یا ژانر جدید است، طراحی شده است، در حالی که به اندازه کافی تاکتیکی برای بازیکنان هاردکور بیشتر است. این بازی بر اساس سه ستون متفاوت است: هدف، اجرا، و زنده ماندن. بازیکنان مجاز به استفاده از روش های مختلف برای تکمیل ماموریت و شکست دادن دشمنان هستند، زیرا نقشه ها در حال حاضر بزرگتر و باز است. به عنوان مثال، بازیکنان می توانند برای نابودی دشمنان، اسلحه و سبک اجرا، یا استفاده از سلاح یا ابزارهایی که مانند تفنگ های تک تیر ارائه می شوند، از دشمنانی که از راه دور فاصله می گیرند، استفاده کنند.

  دانلود ترینر Sniper: Ghost Warrior 3

  اهداف بازی بر روی مینی نقشه ارائه شده به بازیکنان نشان داده نخواهد شد. بازیکن باید با تکمیل مأموریت های جمع آوری اطلاعات، آنها را پیدا کند. بازیکنان همچنین می توانند از یک هواپیمای بدون سرنشین استفاده کنند که یکی از جدیدترین افزوده های سری است و می تواند توسط بازیکنان کنترل شود تا محیط زیست را اسکن و بررسی کند و دشمنان را شناسایی کند. هواپیمای بدون سرنشین نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هک کردن تجهیزات الکترونیکی و سلاح های دشمنان و ایجاد حواس پرتی. با این حال، هنگامی که بازیکنان از هواپیمای بدون سرنشین استفاده می کنند، خطراتی وجود دارد، زیرا ممکن است دشمنان زمانی که آن ها را می بینند، هشدار داده شوند. به عنوان یکی از تجربیات اصلی بازی، تیراندازی است، صحت عکس های دوربرد با عوامل مختلفی مانند کالیبراسیون محدوده تفنگ، هوا، سرعت باد، فاصله، جاذبه، و قدرت و تنفس نفس شخصیت تاثیر می گذارد. در نتیجه، بازیکنان باید برای تنظیم این عوامل، برنامه ریزی، سازگاری و واکنش به محیط بازی را داشته باشند.

  دانلود ترینر Sniper: Ghost Warrior 3

  ترینر Sniper: Ghost Warrior 3 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Sniper: Ghost Warrior 3، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Stamina Infinite، Ammo / No reload، Add Money، Add Ammo Resource، Add Gadget Resource، Add Fire Resource، Add Circut Resource ، اضافه کردن منابع Canister. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.8 از بازی تیرانداز از خفا: Ghost Warrior 3 است.

  جهت دانلود ترینر  Sniper: Ghost Warrior 3 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر