دانلود ترینر Sniper Ghost Warrior Contracts

  Sniper Ghost Warrior Contracts مجموعه ای از بازی های ویدیویی تیرانداز تاکتیکی است که توسط City Interactive تهیه  شده است.تجربه جدید تیراندازی در منطقه سخت سیبری در یک سیستم مبتنی بر قراردادهای جدید و تشویق تفکر استراتژیک در تعامل با ماموریت‌های redeployable. قراردادهایی که اهداف روشن را با پاداش مالی ثابت و گزینه‌های برای تکمیل چالش‌های پاداش برای پرداخت‌ها ارائه می‌کنند. با صدها روش برای پایین بردن طیف وسیعی از اهداف، قراردادهای فرعی دقیق و استراتژیک در بهترین حالت خود در نظر گرفته می‌شوند.

  دانلود ترینر Sniper Ghost Warrior Contracts

  قراردادهایی که اهداف روشن را با پاداش مالی ثابت و گزینه‌های برای تکمیل چالش‌های پاداش برای پرداخت‌ها ارائه می‌کنند. با صدها روش برای پایین بردن طیف وسیعی از اهداف، قراردادهای فرعی دقیق و استراتژیک در بهترین حالت خود در نظر گرفته می‌شوند. بازی را به عنوان یک آدمکش پرداخت کنید؛ کسی که به دنبال استخدام است، و بر حذر باش از snipers رقیب که برای برهم زدن برنامه‌های تردید نمی‌کنند. در قراردادهای باز، جایزه و چالش‌ها گزینه‌های تکرار شدنی قوی برای حذف اهداف و جمع‌آوری پول نقد برای به دست آوردن ارتقا می‌یابند. یک سیستم reticle دینامیکی کاملا جدید، بیشتر و intense تجربه تک‌تیراندازی را ارایه می‌دهد. ماسک AR (Mask)با توانایی اسکن کردن محیط و برجسته کردن نقاط ضعف یا اشیا مورد نظر. زرادخانه‌ای از ابزارهای جدید برای بازی کردن از جمله هواپیماهای بدون سرنشین، برج‌های دور از دور، و نارنجک‌های گازی.

  دانلود ترینر Sniper Ghost Warrior Contracts

  در ترینر این بازی  ، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب استفاده کنید:

  Infinite Health، Infinite Stamina / Breath، Infinite Ammo / Grenades، No Reload، Infinite Med Kits، Super Speed، Super Jump، Slow Motion، Stealth .

  یک ضربه کشته

  ویرایش پول

  ویرایش قراردادها (جمجمه) نشانه ها

  ویرایش اینتل (قفل) نشانه ها

  ویرایش چالش (ستاره) توکن.

   

  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.03 بازی Sniper Ghost Warrior Contracts است.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر