مهندسان فضایی یک بازی گودال ماسهبازی در زمینه مهندسی، ساخت و نگهداری کارهای فضایی است. بازیکنان کشتی های فضایی و ایستگاه های فضایی اندازه های مختلف و بهره برداری (نظامی و نظامی)، کشتی های خلبان و انجام معدن سیارک را ساختند. مهندسان فضایی از یک موتور فیزیک مبتنی بر حجمی واقعی استفاده می کنند: تمام اشیا را می توان جمع آوری، جداسازی، آسیب رساندن و تخریب نمود. این بازی دارای دو حالت بازی است: مهندسین فضایی خلاق و زنده ماندند که بیش از ۱ میلیون نسخه در طول اولین سال از عرضه آن فروخته شده اند. اشیاء حجمی سازه هایی هستند که از ماژول های بلوکی به هم متصل شده اند.

  دانلود ترینر Space Engineers

  اشیاء حجمی مانند اجسام فیزیکی واقعی با جرم، جابجایی و سرعت حرکت می کنند. ماژول های فردی حجم واقعی و ظرفیت ذخیره سازی دارند. مهندسان فضایی از واقعیت الهام گرفته شده و از طریق چگونگی کارها به کار رفته است. فکر می کنم در مورد تکنولوژی ناسا مدرن ۶۰ سال آینده به آینده برسد. مهندسان فضایی تلاش دارند قوانین فیزیک را دنبال کنند و از فناوری هایی استفاده نمی کنند که در آینده نزدیک امکان پذیر نخواهد بود. مهندسان فضایی متمرکز بر جنبه های ساخت و ساز هستند، اما می تواند به عنوان یک تیرانداز تاکتیکی نیز بازی کند. ما انتظار داریم بازیکنان از حضور در مبارزه مستقیم با انسان به انسان اجتناب کنند و به جای استفاده از خلاقیت و مهارت های مهندسی خود برای ساخت ماشین های جنگی و استحکامات استفاده کنند. مهندسان فضایی نباید در مورد نیروهای نظامی باشند این باید در مورد ماشین آلات شما ساخت.

  دانلود ترینر Space Engineers

  ترینر Space Engineers همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی مهندسین فضایی، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، اکسیژن بی نهایت، انرژی بی نهایت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v01.077 از بازی مهندسان فضایی است.

  جهت دانلود ترینر  Space Engineers از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر