ترینر Spelunky. “Spelunky” یک بازی منحصر به فرد است که ترکیبی از یک roguelike و platformer است. سطوح به طور روتین با ترکیب های بی شماری تولید می شود، غارهای منحصر به فرد را در هر بازی، با زمین های متنوع، دشمنان و مواردی که در هر یک از آنها ایجاد می شود، تولید می کند. بازیکن باید در زمان واقعی حرکت کند، با استفاده از مهارت و رفلکس، و همچنین مدیریت منابع و استراتژی برای جمع آوری گنج و مبارزه با هیولا. مرگ دائمی، سریع و مکرر است – همه چیز پس از مرگ از دست رفته است و بازیکن باید از ابتدا فقط با تجهیزات انبار بمب، طناب و ضربه زدن شروع به کار کند.

  دانلود ترینر Spelunky

  Derek Yu در فرهنگ توسعه بازی های مستقل دخیل است و از برخی از سنت های خود در طراحی بازی خود، از جمله عناصر metagaming مانند چالش های Speedrunning، ترسیم می کند. “افسانه ها از یک غار غول پیکر که عمیق زیرزمینی را گسترش می دهند صحبت می کنند، تا زمانی که گذرگاه های آن شبیه شن و ماسه ای که در آن قرار دارد، تغییر می کند … گفته می شود که غار با گنجینه های افسانه پر شده است، اما خطر فوق العاده ای نیز وجود دارد!” Spelunky یک غار است / بازی شکار گنج که در آن هدف این است که به همان اندازه گنج از غار به عنوان امکان پذیر است. هر بار که طرح بندی غار را انجام می دهید، متفاوت خواهد بود. از عقل، رفلکس ها و مواردی که در اختیار شما قرار گرفته اند، برای زنده ماندن و رفتن به عمق بیشتری استفاده کنید! شاید در نهایت شما ممکن است آنچه را دنبال می کنید پیدا کنید … نترسید که بمیرید! اما همچنین نمی ترسم زندگی کنی

  دانلود ترینر Spelunky

  ترینر Spelunky همراه با گزینه های تقلب

  Trainer برای بازی Spelunky، شما می توانید آن را برای فعال کردن این بازی های ضروری استفاده کنید: Cross Ankh، Arrows for Bow، Bombs، Cape، Climbing دستکش، قطب نما، بازی کل زمان، سلامتی (مقدار، بدون آسیب از Spikes یا Falls)، Hedjet، Jetpack، Fuel Jetpack، Kali Pleased، Kapala، Money، No Kali Penalty (توپ و زنجیره ای)، چتر نجات، میت پیتچر، طناب، عینک، کفشهای چرمی، کفشهای اسپرت، مرحله مرحله / زمان، بمب های چسبنده، چشم Udjat. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v.1.1 از Spelunky بازی است.

  جهت دانلود ترینر Spelunky از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر