Star Trek یک بازی اکشن ماجراجویانه شخص ثالث Star Trek است که توسط Digest Extremes توسعه داده شده و با همکاری Namco Bandai Games و Paramount Pictures در ارتباط با محصولات K / O Paper، Bad Robot Interactive و CBS Studios برای PlayStation 3، ایکس باکس ۳۶۰ و مایکروسافت ویندوز. این بازی یک بازی اکشن تک نفره با عناصر گیم پلی تعاملی است که اجازه می دهد دو نفر برای کنترل Kirk و Spock. استیو سینکلر در طول مرحله E3، سبک بازی خود را به عنوان “bro-op” توصیف کرد.

  دانلود ترینر Star Trek

  این بازی به بازیکنان اجازه نمی دهد که بین Kirk و Spock در یک فصل تغییر کند و همچنین برای بازیکنان دیگر اجازه ی بازی در کنار همکاری را نمی دهد. دو شخصیت تکنیک های گیم پلی مختلف را نشان می دهد، با این که کرک، تیرانداز معمولی است، در حالی که Spock دارای تکنیک های خنثی است و می تواند از خرج کردن عصب Vulcan و ذهن خود استفاده کند. هر کدام از آنها دارای سلاح هستند تا سبک گیم پلی خود را منعکس کنند؛ کرک مسلح به یک فازر مجهز به محیط بی نظیر است، در حالی که سلاح Spock ساکت تر است و به جای آن دشمنان را مهار می کند. همانطور که بازیکن از طریق بازی پیشرفت می کند، آنها تجربه ای را تجربه می کنند که به آنها اجازه می دهد تنظیمات اضافی روی سلاح ها را باز کند. گورن ها دشمن بازی هستند، حمله به کلونی جدید وولکان.

  دانلود ترینر Star Trek

  ترینر Star Trek همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی ماجراجویی Star Trek، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Shield، Infinite Ammo 999، بدون بارگذاری مجدد، بدون گسترش، Rapid Fire، Blaster Without Overheating، Infinite XP 99999، Add 9 Minutes هک
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1 بازی Star Trek (2013) است.

  جهت دانلود ترینر  Star Trek از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر