State of Decay 2 یک بازی ویدیویی بقای بازمانده از انسان زنده است که توسط Undead Labs منتشر شده و توسط Microsoft Studios منتشر شده است. این عاقبت به سال ۲۰۱۳ بازی ویدیویی State of Decay است. State of Decay 2 یک بازی بقا زامبی است که در آن گیم پلی از نمایش شخص ثالث تجربه می شود. این بازی در یک محیط باز جهانی تنظیم شده است و ویژگی های بازی های همکاری با سه بازیکن دیگر را دارد. State of Decay 2 توسط آزمایشگاه Undead و توسط مایکروسافت استودیو منتشر شده است. این بازی با استفاده از موتور Unreal Engine 4 توسعه داده شده است. این بازی در تاریخ ۱۳ ژوئن ۲۰۱۶ در جلسه تمرینی مایکروسافت E3 Xbox اعلام شد. این بازی در سال ۲۰۱۷ برای ویندوز ۱۰ و کنسول بازی ویدیویی Xbox One منتشر شد. در کنفرانس مایکروسافت E3 2017 Xbox، اعلام شد که این بازی در بهار ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد. علاوه بر این، این بازی نیز برای پخش بدون هزینه برای Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود.

  دانلود ترینر State of Decay 2

  America-Town Small Town، یک سال از امروز. مرده ها افزایش یافته اند و تمدن کاهش یافته است. حتی نظامیان نمی توانند زامبی ها را متوقف کنند، و اکنون بشریت در آستانۀ انقراض قرار دارد. برای جمع آوری بازماندگان و ساختن یک اجتماع، کشف مورث ماندگار خود، و تعریف دوباره آنچه که به معنای زنده ماندن است، برای شما مناسب است. در حالت فصلی ۲، پایه شما بیش از یک مکان برای بازماندگان شما در شب است. این پناهگاه شماست، حفاظت در برابر مرده گرسنه را که فراتر از دیوار است، ارائه می دهد. این پست فرماندهی شما است که در آن شما برنامه های کامل زامبی را طراحی می کنید. از همه مهمتر، این یک تظاهرات استراتژی های بقا شخصی درازمدت شخصی شما است که شما با امکانات و پیشرفت های مطلوب آن را سفارشی می کنید. آیا شما یک برج ساعت را خواهید ساخت یا یک باغ را می سازید؟ یک بیمارستان یا یک کارگاه آموزشی؟ چطور می توانید یک قطعه کوچکی از تمدن را از آخرالزمان آشوب بردارید؟

  دانلود ترینر State of Decay 2

  ترینر State of Decay 2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی State of Decay 2، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، استامینای بی نهایت، آیتم های بی نهایت، بدون بارگذاری مجدد، وزن صفر، طول عمر سلاح بی نهایت، فوق العاده دقت، بدون مصرف مجدد، سوخت بی نهایت، سطح سریع بالا، روزی سردی. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی نسخه v3.0 بازی State Decay 2 است.

  جهت دانلود ترینر State of Decay 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر