کاوش یک کهکشان بزرگ پر از تعجب! استاد توسعه پارادوکس، سازندگان مجموعه پادشاهان جنگهای صلیبی و Europa Universalis، Stellaris را ارائه می دهد، تکامل ژانر استراتژی بزرگ با اکتشاف فضا در هسته آن است. Stellaris با گیم پلی عمیق استراتژیک، انتخاب غنی و بسیار متنوعی از نژادهای بیگانه و داستان سرایی جدید، Stellaris گیم پلی چالش انگیزی را دربرمیگیرد که به دنبال بررسی، کشف، تعامل و کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسیاری از گونه هایی که در طی سفرهایتان مواجه می شوند، به دنبال اکتشاف میان ستاره ای است. اسم خود را در سراسر کیهان با جعل امپراتوری کهکشانی؛ استعمار سیارات دورافتاده و ادغام تمدن های بیگانه. آیا شما تنها از طریق جنگ گسترش می یابید یا مسیر دیپلماسی را برای رسیدن به اهداف خود راه می دهید؟ Stellaris یک بازی استراتژی بزرگ در زمان واقعی است که در سال ۲۲۰۰ در فضا قرار گرفته است. بازیکنان کشتی ها و کشتی های تحقیقاتی را در میان دیگر موارد کنترل می کنند، مبارزه بیشتر به سمت تصویر بزرگتر، آماده سازی و استراتژی متمرکز است. گزینه های دیپلماتیک مانند اتحاد و توافقنامه های تجارت با سایر نژادها وجود دارد.

  دانلود ترینر Stellaris

  این بازی با انتخاب یک گونه، اخلاق و تکنولوژی آن آغاز می شود. انتخاب یک گونه بیگانه فقط زیبایی است؛ و هر گونه گونه می تواند هر یک از سبک های مهندسی کشتی داشته باشد. بازیکن با یک سیاره تنها در خاک خود، یک کشتی مهندسی، یک ناوگان کوچک کشتی جنگی، یک بندر فضایی و یک کشتی علمی آغاز می کند. گیم پلی اولیه شامل کاوش و استعمار فضا است، در حالی که فعالیت های نیمه بازی بر روی دیپلماسی و حاکمیت یک امپراطوری متمرکز است. در بازی اواخر، حوادث بحرانی ممکن است اتفاق بیفتد که پیامدهای فراوانی در کهکشان دارند – به عنوان مثال قیام توسط روبات های هوشمند ذهنی یا یک حمله غول پیکر. Paradox امیدوار بود که این مسئله یک مشکل رایج در بازی دیرینه در بازی های سبک ۴X باشد؛ به این ترتیب یک جناح چنان قدرتمند است که پیروزی نهایی آنها اجتناب ناپذیر است و منجر به گیم پلی ناامید کننده می شود.

  دانلود ترینر Stellaris

  ترینر Stellaris همراه با گزینه های تقلب

  Trainer برای بازی Stellaris، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: اعتبار انرژی بی نهایت، مواد معدنی بی نهایت، تاثیر بی نهایت، تحقیقات فن آوری های فوری، ساخت فوری (سیاره)، ساخت کشتی های فوری، Surveillance Instant، انتخاب واحد Max Hull Points، واحد های انتخاب شده One Hit Kill. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v2.2.5 از Stellaris است.

  جهت دانلود ترینر Stellaris از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر