Styx: Master of Shadows یک بازی نفوذ با عناصر RPG از Cyanide Studio است. راهنمای Styx از طریق پیچ پیچ برج Akenash، به خانه Treeworld، منبع از کهربا – یک سد طلایی قدرتمند پر از خواص جادویی – از طریق سایه ها با کمک بسیاری از توانایی های ویژه که در طول ۲۰۰ سال سابقه Styx تصفیه تصفیه شده است. در بسیاری از راهروها و سطوح برج آکناش، Styx باید از انسانهایی که قادر به راحتی او هستند، جلوگیری کند. با آمبر که از طریق رگهایش عبور می کند، چیزی که Styx به آن نیاز ندارد، ممکن است بیش از آنکه با خفاش سازگار باشد، به عنوان الیکسیر طلایی که اغلب به شدت محافظت می شود، احساساتش را افزایش می دهد، حسی را تیز می کند و حتی توانایی او را برای مدت کوتاهی نامرئی می کند از زمان در برج Akenash، انسان ها و الف ها با حسادت گنجی عجیب و غریب را نگه می دارند: WorldTree که از آن یک سیب طلایی، کهربا، منبع قدرت های عظیم و غیر قابل تحملی است.

  دانلود ترینر Styx: Master of Shadows

  قلب درخت، منبع آمبر، بدون شک ارزش ارزشمندی است. خوب … این فرض قهرمان ما، یک دزد دزد و تروریست است، که در هیچ چیزی برای رسیدن به آنچه که سرقت قرن در نظر گرفته می شود متوقف نخواهد شد. برای این، او یک مزیت اصلی دارد: توانایی او برای ایجاد یک کلون از خود. طرح او ساده است؛ او ابتدا باید طرح های مخفی برج را که توسط معمار معمار اسرار آمیزش پنهان شده پیدا کند و سپس کلیدی را که دسترسی به درختی را که توسط فرماندار بریمن به خوبی محافظت می شود، پیدا کند.

  دانلود ترینر Styx: Master of Shadows

  ترینر Styx: Master of Shadows همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Styx: Master of Shadows، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: سلامتی بی نهایت، جاذبه بی نهایت، Stealth / نامرئی، مگا پلیر، بدون حالت کلیپ، گلوله زمان، سوپر پرش، Teleporter.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی ۱٫۲ (Steam) از بازی Styx: Master of Shadows است.

  جهت دانلود ترینر  Styx: Master of Shadows از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر