Subway Surfers برای کامپیوتر یکی از بهترین بازی هایی است که محبوبیت بازی های Temple Run را از لحاظ بازی کردن بازی های Subway Surfers Android را شکست داده است. خوانندگان مترو یک بازی ویدیویی بی پایان است که توسط بازی Kiloo و Sybo Games ارائه شده است. بازیکن در نقش یک نوجوان به طور متوسط ​​تخریب یک اتوبوس مترو را انجام می دهد، و توسط بازرس و سگ او گرفتار شده است. بازیکن باید از پلیس فرار کند، که به او تعقیب می شود.

  دانلود ترینر Subway Surfers

  در به روزرسانی سیدنی، آنها کلید ها را اضافه کردند که اگر از آنها استفاده کنند شخصیت را احیا می کند. این بازی در سیستم عامل های iOS و Android در دسترس است. در سال ۲۰۱۲، “تور جهانی” موضوع بازی است که تا به امروز برجسته شده است. این شهرها مانند نیویورک، ریودوژانیرو، سیدنی، رم، توکیو و میامی حضور دارند. موجود در iOS، سیستم عامل Android، این بازی دارای سه کاراکتر پیش فرض است. جیک، حیرت انگیز و تازه هنگامی که آنها را ترس و طفره رفتن از قطار برای فرار از بازرس بد و سگ خود را.

  دانلود ترینر Subway Surfers

  ترینر Subway Surfers همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای تیرانداز بازی Subway Surfers، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: ۹۹۹٫۹۹۹ سکه، ۹۹۹ Hoverboards، ۹۹۹ Headstart 250، ۹۹۹ Headstart 1000. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی بازی Surfers Subway است.

  جهت دانلود ترینر Subway Surfers از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر