SUPER DRAGON BALL HEROES WORLD MISSION یک بازی تاکتیکی کارت است که با مبارزه بسیار هیجان انگیز، استراتژی بازی کارت های قهرمانانه و یک داستان هیجان انگیز در جهان گسترده اژدها توپ قهرمانان قرار دارد! خوش آمدید به شهر قهرمان، یک واقعیت جایگزین که بازی کارت اژدها توپ قهرمانان محبوب ترین نوع سرگرمی است. نماد خود را ایجاد کنید و به دنبال سفر خود به قهرمان جهان از قهرمانان توپ فوق العاده اژدها باشید. با این حال، هنگامی که آنتاگونیست های دنیای بازی مجازی در شهر قهرمان ظاهر می شوند و شروع به ویرانی می کنند، شما باید به جهان بازی بروید و با شخصیت های مشهور اژدها توپ را برای بازگرداندن صلح در دنیای واقعی تسلط یابید.

  دانلود ترینر Super Dragon Ball Heroes: World Mission

  ساختن عرشه نهایی در قهرمانان سوپر اژدها توپ: ماموریت جهانی برای سوئیچ نینتندو. جمع آوری بیش از ۱،۰۰۰ کارت و ۳۵۰ کاراکتر از جهان اژدها توپ، و ضرب و شتم دشمنان دشمنان. قهرمانان توپ فوق العاده اژدها: ماموریت جهانی دارای یک داستان حماسی است که ساعت های جنگ شدید کارت و گیم پلی استراتژیک را فراهم می کند.

  دانلود ترینر Super Dragon Ball Heroes: World Mission

  ترینر Super Dragon Ball Heroes: World Mission همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Super Heroes of the Ball: Mission World، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite HP، Freeze Timer Timer، Infinite Blue Ticket، Ticket Infinite Gold، Infinite Zeni، Infinite Exp .. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی سوپر اژدها توپ قهرمانان: ماموریت جهانی است.

  جهت دانلود ترینر  Super Dragon Ball Heroes: World Mission از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر