“Surgeon Simulator 2013” یک بازی شبیه سازی جراحی است که در یک دوره ۴۸ ساعته برای جام جهانی ۲۰۱۳ توسط تام جکسون، جک گود، لوک ویلیامز و جیمز بردلی ساخته شده است و در ژانویه ۲۰۱۳ توسط Bossa Studios منتشر شد. نسخه کامل از طریق Steam در تاریخ ۱۹ آپریل ۲۰۱۳ منتشر شد. بازی شامل بازیکنانی است که تلاش برای انجام رویه های مختلف جراحی را در اتاق عمل، آمبولانس یا در فضا با استفاده از A، W، E، R و Spacebar در صفحه کلید برای کنترل انگشت های بازیکن، و ماوس برای کنترل حرکت و چرخش دست بازیکن.

  دانلود ترینر Surgeon Simulator

  در جراح شبیه ساز ۲۰۱۳ شما بخش جراح نایجل برک را بازی می کنید. پیچیدگی این است که نیجل دارای مدارک پزشکی نیست – فقط شما، برخی از ابزارهای جراحی و بدن. هدف شما این است که عملیات های مختلف را با سرعت بیشتری انجام دهید و حداقل خونریزی را با پیوند قلب آغاز کنید. شما دست جراح را با ماوس یا صفحه کلید کنترل می کنید، اما اولین چیزی که شما توجه می کنید جراح شبیه ساز ۲۰۱۳ برای کنترل بسیار دشوار است. شما هر انگشت را به طور جداگانه کنترل می کنید که در حقیقت روی حیله و تزویر است اما سخت ترین چیز این است که در واقع برداشتن ابزار و استفاده از آنها برای بهبودی و بریدن اعضای بدن است.

  دانلود ترینر Surgeon Simulator

  ترینر Surgeon Simulator همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی شبیه سازی جراحی Surgeon Simulator 2013، شما می توانید آن را برای فعال کردن این بازی های ضروری استفاده کنید: بازنشانی تایمر، توقف خون و بدون آسیب دید.
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.666 در بازی Surgeon Simulator 2013 است.

  جهت دانلود ترینر  Surgeon Simulator از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر