ترینر ترینر این یک سال پس از فروپاشی تمدن و مدیر صندوق هزاره، جو ویلر از پناهگاه مخصوص خود ساخته شده در جستجوی مواد غذایی ظاهر می شود. این یک بازی بقا با محوریت داستان است که هدف آن پیدا کردن دیگر بازماندگان، احترام به آنها و ایجاد یک جامعه است. شما باید یک انسولین ثابت برای یک زن دیابتی را حفظ کنید، رمز و راز این که چرا برخی افراد از یک جامعه مجاور ناپدید شده اند، را جستجو کنید و یک کامیون پر از شمش طلا به سرقت رفته را بیابید که باعث می شود شما غیرقابل تصور ثروتمند شوید، اقتصاد مبتنی بر شما برای تأمین منابع، تجارت، کشت محصولات زراعتی، پیاده روی مأموریت ها، معضلات اخلاقی روبرو هستید، به جنگ بروید و اسرار تاریک، وحشتناک را کشف کنید!

  دانلود ترینر Survivalist

  یا شما فقط می توانید همه کسانی را که ملاقات می کنید را بکشید، این احتمالا شما را خیلی دور نمی کند اما انتخاب شماست. بازی بزرگ باز جهان که در آن شما آزادی بازی را می خواهید – اما انتخاب های شما دارای عواقب است. شما در آخرالزمان زامبی جان سالم به در یک پناهگاه زنده ماندید و حالا وقت آن رسیده است که از آن خارج شوید. برای تأمین منابع، پیدا کردن بازماندگان دیگر، تجارت و یا مبارزه با آنها، ایجاد روابط و ایجاد یک جامعه. بروید در مأموریت ها، با معضلات اخلاقی روبرو شوید، و اسرار تاریک، وحشتناک را کشف کنید! می توان با ماوس و صفحه کلید و یا هر گیم پد XINPUT بازی کرد – با یک گیم پد سونی Xbox 360 و Sony Dualshock 4 (با استفاده از ds4tool) آزمایش شده است.

  دانلود ترینر Survivalist

  ترینر Survivalist همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Survivalist، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: گلوله نامحدود. توجه: این ابزار تقلب برای مبدأ است.

  جهت دانلود ترینر  Survivalist از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر