تبدیل شدن به قهرمان Gun Gale Online در آخرین بازی حق رای دادن SAO در Swords Art Online: Bullet Fatal برای PS4، Steam و XBOX One. گام به چشم انداز های متنوع و محیط های Gun Gale Online. تجربه یک داستان اصلی تحت نظارت Reki Kawahara خالق سری که بر اساس انتخاب و تعامل بازیکنان تغییر می کند و تغییر می کند. بازی به عنوان شخصیت اصلی، مبارزه با مخالفان با استفاده از سلاح های جدید و بیشتر سفارشی کردن گیم پلی با ایجاد مهارت و توانایی. در حالی که شما در حال حرکت به جهان است که به شدت شخصی و بصری بهبود یافته است، با شخصیت های از رمان ها، انیمه و بازی های قبلی Swords Art Online تعامل داشته باشید. به عنوان یک RPG مبتنی بر عمل، نبرد اسلحه، بر خلاف بازی های قبلی نقش مهمی ایفا می کند، با طرح های منحصر به فرد و واقع گرایانه شبیه به چیزی است که از یک فیلم علمی تخیلی و بسیاری دیگر از سلاح ها و سبک های مبارزه برای انتخاب وجود دارد. تصاویر گرافیکی خیره کننده نیز به لطف قدرت Unreal Engine 4 همراه با این بازی همراه هستند، که این امر به ساختار و مواد، واقع گرایی را به سمت بافت ها و مواد تحمیل می کند و بازیکن را در دنیای پویا قرار می دهد. شیرجه کامل به شمشیر هنر آنلاین: گلوله مرگبار.

  دانلود ترینر Sword Art Online: Fatal Bullet

  سرنوشت شما تازه شروع شده است … یک داستان اصلی را تجربه کنید که در آن شما شخصیت اصلی جهان Gun Gale Online هستید. عکاسی خود را ایجاد کنید و زمین های ویرانگر را کشف کنید در حالی که شخص سوم شخص هیجان انگیز را در این بازی RPG بازی می کند. برخورد با دشمنان و رو به چهره های جدید و آشنا از سری شمشیر هنر آنلاین. سفر به دنیای اسلحه که در آن بعد از یک فرصت شگفت انگیز به شما کمک می کند از یک AI بسیار نادر، ArFA-Sys. در طول راه، شما باید انتخاب کنید. اما هر انتخابی با قیمت می آید … امید یا ناامیدی را به ارمغان می آورید؟ این ماجراجویی شما است … این داستان شما است … Sword Art Online: Bullet Fatal Bullet ویژگی جدید داستان را تحت عنوان Reiki Kawahara Creator Sword Art Online برعهده دارد. در بازی شمشیر هنر آنلاین: گلوله مرگبار، بازیکنان در یک سفر حماسی وارد خواهند شد و به قهرمان ماجراجویی خود تبدیل خواهند شد؛ زیرا انتخاب آنها تعیین کننده داستان داستان بازی است. این بازی با مبارزه هیجان انگیز، پرش سریع و گشت و گذار از دیوار به دیوار پر شده است. Powered By Unreal Engine 4، Sword Art Online: Bullet Fatal شامل حالت های تعاملی و رقابتی کامل چند نفره تا هشت بازیکن می باشد. در حالت آنلاین همکاری، بازیکنان برای جمع آوری یک تیم با سه دوست دیگر فعال شده و از مهارت های منحصر به فرد هر شخصیت برای تکمیل مأموریت های نبرد فرمانده استفاده می کنند. حالت جنگی رقابتی بازیکنان را به دو تیم چهار نفره تقسیم می کند تا در برابر یک مسابقه رقابت کنند تا نقاط آسیب بیشتری را در مقابل یک رئیس به وجود آورند و مانع از امتیاز تیم دیگری شود.

  دانلود ترینر Sword Art Online: Fatal Bullet

  ترینر Sword Art Online: Fatal Bullet همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Sword Art Online: Bullet Fatal، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo، No Reload، Super Precision، Skills No Cooldown، Items Infinite. سوپر سرعت، سوپر پرش، پول بی نهایت، Infinite Exp، Infinite CP، Infinite SP، Max Friendship. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.5.0 از بازی Sword Art Online: Bullet Fatal است.

  جهت دانلود ترینر  Sword Art Online: Fatal Bullet از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر