ساندیک یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط Starbreeze Studios، که در تاریخ ۲۱ فوریه ۲۰۱۲ برای سیستم عامل های مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شده است، منتشر شده است. این یک راه اندازی مجدد سری سری Syndicate است که بوسیله Bullfrog Productions ایجاد شده است، این سبک را از یک تیرانداز تاکتیکی به یک تیرانداز اول شخص تغییر می دهد. در بازی، بازیکن می تواند دو سلاح و نارنجک حمل کند. با توجه به شخصیت DART 6 شخصیت بازی، می توانید دنیای دیجیتال را ببینید که در آن احساس می کند که زمان کند شده است و حتی دشمنان را از طریق دیوار ها از طریق اتصال به شبکه داده Dartspace مشاهده می کنند. این بازیکن می تواند از طریق این شبکه داده ها به دشمنان دست بزند، به نام “شکست”، که در آن بازیکنان می توانند سه گزینه در دشمن را زور آورند؛ “خودکشی” که در آن دشمن خود را می کشد و دشمنان نزدیک را آسیب می زند، “متقاعد کردن” که دشمن به طور موقت متحد بازیکن می شود، یا “آتش سوزی” که در آن سلاح دشمن منفجر می شود، آنها را خیره کننده می کند. یک تیم چهار نفره همکاری با یک کمپین جداگانه بر اساس ماموریت های بازی اصلی تأیید شده است.

  دانلود ترینر Syndicate

  [۳] سندیکا از گذر آنلاین برای حالت های همکاری استفاده نخواهد کرد. جف گامون، اجرایی اجرایی EA Partners، اظهار داشت که “اگر بازی حالت رقابتی را شامل می شد، این یک گذر آنلاین بود. اما چون چند نفره رقابتی نداشت و چون ما خواستیم که به عنوان بسیاری از افراد ممکن است در حال بازی کردن با همکاری باشند، ما با آن کنار رفتیم. “او همچنین اظهار داشت که” به عنوان مقاومت یا موانع کوچک برای ورود به عنوان امکان پذیر است “. بازی های چند نفره در بخش های متوالی انجام می شود، با نقاط ذخیره سازی که در آن بخش بعدی شروع می شود. پس از اتمام، یک بازیکن به وسیله نقاط تجربه، که برای کشتن، شکارچیان بهبود یافته و تکمیل اهداف مأموریت انجام می شود، ارتقا می یابد. بعضی از دشمنان نیز می توانند “جارو برقی” برای دریافت پاداش های اضافی باشند. همچنین به دست آوردن نقاط تحقیق، که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای یادگیری ارتقاء سلاح، و برنامه نویسی تغییر به قدرت فرد فردی است.

  دانلود ترینر Syndicate

  ترینر Syndicate همراه با گزینه های تقلب

  مربی سونی برای بازی تیرانداز (۲۰۱۲)، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Unlimited Ammo، No Reload، Time Dart Infinite، Dart Powers نامحدود، +۱ Dart Point، Dart Points. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.0.1 بازی Syndicate (2012) است.

  جهت دانلود ترینر  Syndicate از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر