جشن ۱۰ سالگرد Tales of Vesperia و بازگشت این طرفداران مورد علاقه با نسخه Definitive! مبارزه با قدرت در یک تمدن متکی به تکنولوژی باستانی، بلستی و امپراطوری است که آن را کنترل می کند. سرنوشت دو دوست سفر مسیرهای جداگانه در یک ماجراجویی حماسی که همه موجودات را تهدید می کند، در هم می آمیزد. یک بازی بسیار زیبا که باعث جذب کاربر می شود در رکورد های اخیرش باعث پیشرفت بسیار زیادی شده که حیرت همگان را به رخ کشیده است جهت بازی این بازی بدون هیچ گونه محدودیت میتوانید فایل ترینر را دانلود کنید و از بازی لذت کافی را ببرید دیگر نیازی نیست به دنبال چیزی باشید همه چی موجود خواهد بود


  Tales of Vesperia: Trainer Edition Definitive

  شیرجه رفتن به نسخه Definitive از این بازی با به روز رسانی گرافیک کامل HD، آهنگ های موسیقی جدید، هیجان انگیز مینی بازی ها، کارفرمایان، و مجموعه ای از لباس DLC لباس منتشر نشده! دو شخصیت قابل پخش دیگر به شکست می پیوندند! پتی فلور، یک دختر دزد دریایی خوش شانس و دشوار در جستجوی گنج، ماجراجویی … و خاطرات فراموش شده او. Flynn Scifo، بهترین دوست یوری و یک شوالیه امپراتوری، در حال حاضر به استراحت در سفر خود می پیوندند!

  قصه های Vesperia: نسخه قهرمانانه Walkthrough

  دانلود ترینر Tales of Vesperia: Definitive Edition :
  مربی بازی Tales of Vesperia: Definitive Edition، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite HP، Infinite TP، آیتم ها کاهش می یابد، Items Cooldown مجانی، Infinite SP، Infinite EXP، One Hit KIll، ۱۰۰٪ Drop Mode دریافت تمام سلاح ها. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Tales of Vesperia: Definitive Edition است.

   

  جهت دانلود ترینر Tales of Vesperia: Definitive Edition از باکس دانلود زیر استفاده کنید

  راهنما

  جهت استفاده از ترینر ها باید اول فایل ها رو دانلود کنید به سلیقه هر کدوم رو دوست دارید دانلود کنید و بعد از دانلود از زیپ خارج کنید و اول برنامه هایی که داخل زیپ ها هستن و خارج شدن رو اجرا کنید و بعد از اجرای برنامه بعد گیم را اجرا کنید و سعی کنید با استفاده از راست کلیک کردن روی ترینر Run as administrator را کلیک کنید و بعد از آوردن پیغام بله و خیر (yes no ) گزینه بله یا (yes) رو بزنید و برنامه اجرا می شود و بعد گیم را اجرا کنید و از ترینر هایی که قرار دادیم استفاده کنید و لذت بازی نامحدود رو ببرید .

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر