لاکپشت های نینجا نوجوانان: از سایه ها یک بازی ویدیویی دانلود شده ۲۰۱۳ توسط Red Fly Studio است و توسط Activision بر اساس سریال های کارتونی Nickelodeon که الهام کم از کمیک های اصلی، سریال تلویزیونی ۱۹۸۷ و فیلم ها است، منتشر شده است. این بازی در تاریخ ۲۸ اوت برای Xbox Live Arcade و Steam منتشر شد و در تاریخ ۲۴ سپتامبر برای PlayStation Network عرضه خواهد شد. این بازی دارای حالت آنلاین چهار بازیکن و همکاری آفلاین دو نفره است، شاید در یک پچ جدید. این در حال حاضر در Xbox Live برای ۱۴٫۹۹ دلار است، و همچنین دارای عکس های gamer در حال حاضر و لباس عکاسی شامل برادران لاک پشت است. از تاریخ ۲ سپتامبر ۲۰۱۳، همکاری Online برای نسخه Steam از مشکلات عمده فنی رنج می برد.

    دانلود ترینر Teenage Mutant Ninja Turtles – Out of the Shadows

    لاکپشت های نینجا مگس نوجوان: از سایه ها، یک بازی سوم شخص در برابر تبهکاران است که در شهر نیویورک قرار دارد و از طریق محیط های شبیه سازی شده و واقعی زندگی پر از ماجراهای عملی مانند Leonardo، Donatello، Michelangelo و Raphael است. این بازی دارای یک سبک سه بعدی فوق العاده واقع گرایانه می باشد و می تواند بازیگران همکاری آنلاین چهار نفره را تجربه کند و در عین حال از عهده ی پا برآید و عذاب لگن را بر هر دشمنی که به راه خود می رسد، تحریک کند.

    دانلود ترینر Teenage Mutant Ninja Turtles – Out of the Shadows

    ترینر Teenage Mutant Ninja Turtles – Out of the Shadows همراه با گزینه های تقلب

    مربی برای بازی لاک پشت های نینجا از جهش های نوجوان: از سایه ها، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامت نامحدود، shurikens infinite، حملات ویژه بی نهایت. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی نوجوان لاک پشت های نینجا ماته – از سایه ها است.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر