Tekken 7 یک بازی مبارزه ای است که توسط Bandai Namco Entertainment توسعه داده شده و منتشر شده است. این بازی نهم در سری Tekken است و برای اولین بار از موتور Unreal استفاده می کند. نسخه Tekken 7: Fated Retribution در ژاپن در ماه ژوئیه ۲۰۱۶ منتشر شد و دارای محتوای گسترده ای از جمله مراحل جدید، لباس، اقلام و شخصیت ها است. همان نسخه برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس یکی در ژوئن ۲۰۱۷ عرضه شد. کشف حماسی جنگی طولانی مدت میان اعضای خانواده میشیما. Powered by Unreal Engine 4، حق رای دادن بازی های افسانه ای مبارزه با مبارزات سینمایی حیرت انگیز داستان و دوئل شدید می تواند با دوستان و رقبایش لذت ببرد.

  دانلود ترینر Tekken 7

  داستان بازی از طریق دیدگاه یک خبرنگار است که تلاش می کند تا در مورد جنگ مایشما Zaibatsu و G Corporation پس از مرگ همسر و فرزندش در جنگ صلیبی در طول جنگ جهانی دوم، جین کازاما، تلاش کند. پس از وقایع Tekken 6، نینا ویلیامز رهبری زایباتسو را برای یافتن جین، که پس از شکست دادن آزازل در جایی در خاورمیانه ناپدید شد، هدایت می کند. هیحاشی میشیما از خلاء قدرت استفاده می کند تا نینا را به زور تحمیل کند، و دوباره Zaibatsu را به دست آورد. سپس Heichachi و نینا با Claudio Serafino، رئیس سازمان قدرتمند سیریوس Marksmen، برای کمک به او، Kazuya Mishima، رئیس شرکت G را به عنوان مالک ژن شیطان افشا کرده و افکار عمومی را به نفع Zaibatsu در معرض دید قرار می دهند. کلودیو نیروی قدرتمندی در خاور دور دارد که به جین یا کازویا وابسته نیست. سیستم Combo در Tekken 7 برخی از جنبه های انقلاب Tekken را حفظ می کند که در طی یک دسته کوچک شده امکان تغییر شخصیت وجود ندارد. با این حال، وضعیت محدود شده هنوز وجود دارد، اما “بسیاری از حرکت هایی که استفاده می شود به محاصره خارج می شود”. برای جبران فقدان محدوده، بسیاری از حرکات، به منظور گسترش ترکیبهای مختلف، به صورت پویایی ترکیب جدیدی به دست آمد. پینک های کم، همچنان که در Tekken 6: Rebellion Bloodline انجام می شود، اثری محدود دارند.

  دانلود ترینر Tekken 7

  ترینر Tekken 7 همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Tekken 7، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Max Max Gauge، Always In Rage Mode، Freeze Timer، Infinite Money، Drain Guard Ex Guard، Hit Kill، Super Speed، Unock Everthing . توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.13 از بازی Tekken 7 است.

  جهت دانلود ترینر  Tekken 7 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر